Źródła finansowania NGO

147,00 zł

Celem publikacji jest ukazanie zasad i warunków korzystania z poszczególnych źródeł oraz rozliczania otrzymanych środków przez organizacje pozarządowe.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Organizacje pozarządowe, chcąc prowadzić swoją działalność, muszą w pierwszej kolejności zgromadzić odpowiednią ilość środków niezbędnych do realizacji swoich celów statutowych. Możliwości zdobycia pieniędzy lub innych środków jest wiele. Przyjmuje się, że sposoby finansowania działalności prowadzonej przez organizacje pozarządowe dzieli się na bezpośrednie i pośrednie. Niniejsza publikacja przeznaczona jest specjalnie dla organizacji pozarządowych. Prezentuje najczęściej występujące źródła finansowania działalności tych organizacji. Jej celem jest ukazanie zasad i warunków korzystania z poszczególnych źródeł oraz rozliczania otrzymanych środków.

Więcej informacji
Product Name Źródła finansowania NGO
ISBN 978-83-269-6415-2
Data wydania 16 maj 2017
Symbol UOJ0057
Opis hasłowy organizacja pozarządowa, fundacja, stowarzyszenie, NGO, finansowanie organizacji pozarządowych, finansowanie organizacji pozarządowych
Korzyści dla Ciebie

Dzięki książce dowiesz się, jak zgromadzić odpowiednią ilość środków niezbędnych do realizacji celów statutowych Twojej organizacji pozarządowej.

Grupa docelowa sektor publiczny
Format B5
Liczba stron 247
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Marta Grabowska-Peda
Autor Sławomir Liżewski - prawnik, doradca organizacji pozarządowych