Zautomatyzowany formularz zamówień w Excelu (E-book)

  • Ebook
Cena promocyjna 9,90 zł Regular Price 14,90 zł

W publikacji przedstawiono zautomatyzowane rozwiązanie oparte na dynamicznych odwołaniach i funkcji użytkownika utworzonej w języku VBA. Opisany formularz jest połączony z produktową bazą tekstową oraz obrazkową, z której pobierane są zdjęcia produktów i wyświetlane bezpośrednio w formularzu zamówieniowym.

Dostępność: W magazynie

Excel oferuje pełny zestaw funkcji pozwalających usprawniać pracę Twoją oraz  innych osób m.in. na podczas składania zamówień na towar w hurtowni. Nie trzeba być programistą, aby stworzyć narzędzie przyspieszające pracę w postaci zautomatyzowanego formularza. Przystępna instrukcja  krok po kroku umożliwia samodzielne tworzenie zautomatyzowanego formularza. W książce elektronicznej "Zautomatyzowany formularz zamówień w Excelu" znajdziesz gotowe rozwiązanie, które będzie Ci służyć latami.

Więcej informacji
Nazwa produktu Zautomatyzowany formularz zamówień w Excelu (E-book)
Symbol 1BK0001
ISBN 978-83-269-2144-5
Data wydania 08.04.2013
Opis hasłowy VBA, Excel, dynamiczne odwołania w Excelu, zautomatyzowanie funkcji użytkownika w Excelu
Korzyści dla Ciebie

Dowiesz się jak działa dynamiczny formularz - przeczytasz o tym, w jaki sposób przenosić opisy oraz zdjęcia produktów z bazy bezpośrednio do formularza - zdobędziesz pewność, jak do minimum ograniczyć ręczne wpisywanie danych - uzyskasz wiedzę jak dostosować narzędzie do swoich potrzeb przy pomocy języka VBA

Grupa docelowa wszyscy użytkownicy Excela
Format A4
Liczba stron 16
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Grzegorz Cherbetko
Autor Piotr Dynia