Zaświadczenie o nieprowadzeniu pojazdu. Kiedy jest potrzebne i jak je wystawiać (E-book)

  • Ebook
24,48 zł

E-book "Zaświadczenie o nieprowadzeniu pojazdu" zawiera niezbędne informacje dotyczące wystawiania zaświadczeń o dniach wolnych kierowcy. Przykłady sytuacji, jakie z pewnością zdarzają się w firmach, pomogą rozwiać wątpliwości związane z nietypowymi nieobecnościami kierowców. Zamieszczony w e-booku wzór zaświadczenia ułatwi bęzbłędne wypełnienie tego dokumentu w każdej firmie transportowej.

Dostępność: W magazynie

Jeśli kierowca nie wykonywał przewozów, które, zgodnie z rozporządzeniem 561/2006, trzeba rejestrować za pomocą tachografu, powinien podczas kontroli przedstawić zaświadczenie o nieprowadzeniu pojazdu. Błędne wypełnienie tego dokumentu, a tym bardziej jego brak, może skutkować karą. Dlatego, żeby nie narażać się na niepotrzebne obciążenia finansowe warto zadbać o poprawne wypełnienie zaświadczenia i pamiętać o przekazaniu go kierowcy. Informacje o tym, jak wypełnić zaświadczenie, za jakie okresy je wystawić oraz jak postępować, gdy  kierowca pracuje dla 2 przewoźników, znajdują się w e-booku.

Więcej informacji
Nazwa produktu Zaświadczenie o nieprowadzeniu pojazdu. Kiedy jest potrzebne i jak je wystawiać (E-book)
Symbol 1BZ0008
ISBN 978-83-269-3224-3
Data wydania 27.06.2014
Opis hasłowy zaświadczenie o działalności, zaświadczenie o dniach wolnych od pracy, zaświadczenie o nieprowadzeniu pojazdu, zaświadczenie o dniach wolnych dla kierowcy, zaświadczenie za czas urlopu, czas pracy kierowców, nieobecność kierowcy
Korzyści dla Ciebie
  • Dowiesz się, za jakie okresy wystawić zaświadczenie kierowcy;
  • Bezbłędnie wypełnisz zaświadczenie o działalności;
  • Dowiesz się jak wybrnąć z nietypowych sytuacji;
  • Unikniesz kary za błędnie wypełnione zaświadczenie.
Grupa docelowa Właściciel firmy transportowej, zarządzajcy transportem, kadrowa w firmie transporotwej, przedsiębiorca
Format A4
Liczba stron 26
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Patrycja Wądołowska
Autor Roman Kozub