Zarządzanie magazynem. Zapasy, WMS, Lean, Bezpieczeństwo - nowe wydanie

99,00 zł

Magazynowanie występuje wszędzie tam, gdzie przepływ materiału jest wstrzymany, gdzie pojawia się oczekiwanie na kolejny proces zarówno transportowy, jak i produkcyjny. Przedstawiamy sposoby organizacji procesów magazynowych tak, aby trwały jak najkrócej i były realizowane przy jak najmniejszej zaangażowanej liczbie zasobów (jeśli już w ogóle muszą występować).

Dostępność: W magazynie Realizacja: 24h (dni robocze) + czas dostawy zamówienia

Zamów: 22 518 28 27

W książce prezentujemy praktyczne przykłady wdrożenia technik Lean, Kaizen i innych, które usprawniają proces zarządzania magazynem.

Wdrażanie metodologii Lean Management jest trudne i pracochłonne, jednakże nie zraziło to wielu firm w Polsce do wprowadzenia nowych metod do systemu zarządzania firmą.

Niniejsze opracowanie zawiera informacje dotyczące wymagań budowlanych jak i organizacyjnych dla budynków i pomieszczeń magazynów z uwzględnieniem różnych towarów w nich magazynowanych.

Książka ta zawiera praktyczne wskazówki na temat organizacji bezpiecznej pracy w magazynach m.in. podczas transportu ręcznego oraz zmechanizowanego czy składowania materiałów rożnego pochodzenia. Publikacja ta jest również źródłem gotowych rozwiązań w zakresie wyposażenia magazynów w urządzenia do składowania.

Więcej informacji
Product Name Zarządzanie magazynem. Zapasy, WMS, Lean, Bezpieczeństwo - nowe wydanie
ISBN 978-83-269-8221-7
Data wydania 25 lut 2019
Symbol UOU0049
Opis hasłowy Zapasy, Bezpieczeństwo, BHP, Kaizen, Kanban, Muda, Marnotrawstwo, Optymalizacja
Korzyści dla Ciebie
  • Praktyczne przykłady wdrożenia technik Lean, Kaizen i innych, które usprawniają proces zarządzania magazynem;
  • Wymagania budowlane i organizacyjne dla budynków i pomieszczeń magazynów z uwzględnieniem różnych towarów w nich magazynowanych;
  • Praktyczne wskazówki na temat organizacji bezpiecznej pracy w magazynach;
  • Sposoby organizacji procesów magazynowych tak, aby trwały jak najkrócej i były realizowane przy jak najmniejszej zaangażowanej liczbie zasobów
Grupa docelowa Specjaliści ds. procesów logistycznych
Format B5
Liczba stron 220
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Mariusz Miętusiewicz
Autor Praca zbiorowa