Zarządzanie magazynem. Zapasy, WMS, Lean, Bezpieczeństwo (E-book)

  • Ebook
Cena promocyjna 79,00 zł Regular Price 99,00 zł

Magazynowanie występuje wszędzie tam, gdzie przepływ materiału jest wstrzymany, gdzie pojawia się oczekiwanie na kolejny proces zarówno transportowy, jak i produkcyjny. Przedstawiamy sposoby organizacji procesów magazynowych tak, aby trwały jak najkrócej i były realizowane przy jak najmniejszej zaangażowanej liczbie zasobów (jeśli już w ogóle muszą występować). 

Dostępność: W magazynie
Przeczytaj fragment
plik E-PUB do pobrania
plik MOBI do pobrania
plik PDF do pobrania

Prezentujemy praktyczne przykłady wdrożenia technik Lean, Kaizen i innych, które usprawniają proces zarządzania magazynem. Wdrażanie metodologii Lean Management jest trudne i pracochłonne, jednakże nie zraziło to wielu firm w Polsce do wprowadzenia nowych metod do systemu zarządzania firmą. Niniejsze opracowanie zawiera informacje dotyczące wymagań budowlanych jak i organizacyjnych dla budynków i pomieszczeń magazynów z uwzględnieniem różnych towarów w nich magazynowanych. Książka ta zawiera praktyczne wskazówki na temat organizacji bezpiecznej pracy w magazynach m.in. podczas transportu ręcznego oraz zmechanizowanego czy składowania materiałów rożnego pochodzenia. Publikacja ta jest również źródłem gotowych rozwiązań w zakresie wyposażenia magazynów w urządzenia do składowania.

Więcej informacji
Nazwa produktu Zarządzanie magazynem. Zapasy, WMS, Lean, Bezpieczeństwo (E-book)
Symbol 3OL0001
ISBN 978-83-269-5566-2
Data wydania 18.10.2017
Opis hasłowy Magazyn, Zarządzanie magazynem, Gospodarka magazynowa, Zapasy, Bezpieczeństwo, BHP w magazynie, Kaizen, Kanban, Muda, Marnotrawstwo, Optymalizacja, Logistyka
Korzyści dla Ciebie
  • praktyczne przykłady wdrożenia technik Lean, Kaizen i innych, które usprawniają proces zarządzania magazynem; 
  • wymagania budowlane jak i organizacyjne dla budynków i pomieszczeń magazynów z uwzględnieniem różnych towarów w nich magazynowanych; 
  • przegląd systemów WMS dostępnych na polskim rynku;
  • praktyczne wskazówki na temat organizacji bezpiecznej pracy w magazynach; 
  • sposoby organizacji procesów magazynowych tak, aby trwały jak najkrócej i były realizowane przy jak najmniejszej zaangażowanej liczbie zasobów.
Grupa docelowa Zarządzanie produkcją i logistyka
Format N/D
Liczba stron 220
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca N/D
Autor Artur Łazicki, Lidia Krużycka, Lesław Zieliński, Radosław Jurek, Elżbieta Jaworska, Paweł Krzyżak