Wzory pism do urzędów skarbowych (E-book)

  • Ebook
Cena promocyjna 12,72 zł Regular Price 16,99 zł

Publikacja zawiera wzory pism, które podatnicy często muszą kierować do urzędów skarbowych. Gotowe wzory mogą bardzo ułatwić przygotowanie takiego pisma przez przedsiębiorcę. Dodatkowo publikacja zawiera wskazówki i komentarze ekspertów dotyczące poszczególnych wzorów.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Przy prowadzeniu działalności gospodarczej księgowi oraz przedsiębiorcy czesto korespondują z urzędem skarbowym. Złożenia wniosku wymaga m.in  rozłożenie na raty podatku , zastosowanie instytucji  czynnego żalu , rozłożenie na raty zaległości podatkowej oraz o umorzenie zaległości podatkowej itp. Przy prowadzeniu działalności gospodarczej księgowi oraz przedsiębiorcy często  korespondują z urzędem skarbowym. Złożenia wniosku wymaga m.in  rozłożenie na raty podatku , zastosowanie instytucji  czynnego żalu , rozłożenie na raty zaległości podatkowej oraz o umorzenie zaległości podatkowej itp. Publikacja ta to zbiór najważniejszych i najczęściej stosowanych pism do organów podatkowych. Dzięki gotowym wzorom pism publikacja oszczędza wiele cennego czasu osobą zajmującym się podatkami w firmie.

Więcej informacji
Product Name Wzory pism do urzędów skarbowych (E-book)
Symbol 1BY0007
ISBN 978-83-269-2425-5
Data wydania 2 lip 2013
Opis hasłowy pisma do urzedów skarbowych, wniosek o rozłożenie na raty, Czynny żal , Wniosek o rozłożenie na raty zaległości podatkowej, Wniosek o umorzenie zaległości podatkowej,Wniosek o odroczenie terminu płatności podatku, Wniosek o stwierdzenie nadpłaty, Wniosek
Korzyści dla Ciebie

Nie popełnisz błędów sporządzająć pismo do organu podatkowego

  • zdobędziesz informacje jak bezbłenie przygotować pismo do Urzedu skarbowego
  • uzyskasz praktyczne porady doradców podatkowych
Grupa docelowa Księgowe, osoby fizyczne
Format A4
Liczba stron 27
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Grzegorz Cherbetko
Autor Praca zbiorowa