Wynagrodzenie urlopowe i ekwiwalent za niewykorzystany urlop - reguły ustalania, obowiązki pracodawcy (E-book)

  • Ebook
24,49 zł

Publikacja omawia zasady, które należy stosować przy ustalaniu wynagrodzenia urlopowego i ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy. Dowiesz się z niej m.in. w jaki sposób zmiana składników stałych w trakcie miesiąca wpływa na sposób obliczenia wynagrodzenia za urlop, jak poprawnie przyjąć składniki zmienne pensji przy wyliczaniu ekwiwalentu, a także czy stale wypłacany bonus pieniężny wlicza się do wynagrodzenia urlopowego.

Dostępność: W magazynie

Zasady wyliczania wynagrodzenia urlopowego i ekwiwalentu za niewykorzystany urlop nie zmieniają się zbyt często. Mimo tego pracodawcy mają wiele wątpliwości w tej kwestii, zwłaszcza gdy pracownik otrzymuje zmienne składniki wynagrodzenia, wypłacane w różnych terminach.  Sygnalizowane wątpliwości i często, jak wykazują kontrole, błędy w ustalaniu wynagrodzeń urlopowych, a po ustaniu stosunku pracy ekwiwalentów za niewykorzystany przez pracownika urlop, stały się inspiracją do przygotowania tego opracowania.
Publikacja omawia reguły ustalania wynagrodzenia urlopowego i ekwiwalentu oraz wskazuje odpowiedzi na pytania pojawiające się w praktyce.

Więcej informacji
Nazwa produktu Wynagrodzenie urlopowe i ekwiwalent za niewykorzystany urlop - reguły ustalania, obowiązki pracodawcy (E-book)
Symbol 1BC0030
ISBN 978-83-269-3156-7
Data wydania 08.05.2014
Opis hasłowy wynagrodzenie urlopowe, ekwiwalent za urlop
Korzyści dla Ciebie
  • dowiesz się, jak prawidłowo wyliczać wysokość wynagrodzenia urlopowego,
  • poznasz etapy ustalania kwoty ekwiwalentu pieniężnego za niewykorzystany urlop,
  • poznasz odpowiedzi na wątpliwości pojawiające się w praktyce.
Grupa docelowa kadrowi, specjaliści ds. płac
Format A5
Liczba stron 45
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Agnieszka Gorczyca
Autor praca zbiorowa