Włamanie do komputera - jak się przed nim bronić ?

Cena promocyjna 9,88 zł Regular Price 29,00 zł

W komputerze przechowujemy wiele ważnych plików. Na dysku twardym zapisane są dokumenty, umowy, bilanse finansowe, opisane ważne terminy. Co więcej, w każdym pececie znajduje się duża ilość prywatnych plików z osobistego życia użytkownika. Znajdziemy w nim zdjęcia, internetowe kontakty do znajomych, adresy ich zamieszkania i wiele innych poufnych informacji. Właśnie te dane i pliki są łakomym kąskiem dla internetowego włamywacza. Dzięki książce poradzisz sobie z tymi zagrożeniami samodzielnie i skutecznie. 

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Nawet wyrafinowane zabezpieczenia nie gwarantują 100% bezpieczeństwa Twojego komputera. Zapory sieciowe, hasła, konta użytkowników nie gwarantują już spokojnego snu. Mylisz się, jeśli myślisz, że agresor to hacker-geniusz, który atakuje tylko wielkie koncerny i rządowe placówki. Obecnie włamywaczem może być każdy, kto poświęci trochę czasu na zapoznanie się z technikami ataku na komputer użytkownika. Nawet użytkownik z podstawową wiedzą na temat obsługi peceta może przeprowadzić udany atak na system komputerowy, dostając się do cennych danych. Twoje konto bankowe, osobiste dokumenty czy prywatne zdjęcia nie są już bezpieczne.

Nie można być zbyt pewnym bezpieczeństwa swojego komputera, mając zainstalowaną w systemie zaporę sieciową i program antywirusowy. Dla włamywacza często te przeszkody są bardzo łatwe do sforsowania.
Naucz się bronić przed atakami hackerów i dowiedz się z tej książki jak zapobiec włamaniu lub utrudnić kradzież Twoich danych.
W książce "Włamanie do komputera - jak się przed nim obronić?" operacje te zostały dokładnie opisane. Dziki temu możesz poznać każdy ruch włamywacza i każdy etap przeprowadzanego ataku. Pozwoli Ci to zorientować się, że stajesz się celem włamania. Co więcej, w książce przeczytasz jak skutecznie zabezpieczać się przed każdym z ataków hackera oraz jak zabezpieczyć i uzbroić komputer, aby pokrzyżowa plany i działania włamywaczowi.

Więcej informacji
Product Name Włamanie do komputera - jak się przed nim bronić ?
ISBN 978-83-269-0786-9
Data wydania 1 lis 2011
Symbol UOR0001
Opis hasłowy włamanie do komputera, firewall, wirusy komputerowe, trojany, przejmowanie kontroli nad komputerem, hacker, bezpieczeństwo komputera w sieci, programy antywirusowe
Korzyści dla Ciebie

Po przeczytaniu tej książki nie będziesz już martwić się o bezpieczeństwo swoich cennych danych, a dzięki zawartym w niej wskazówkom Twój komputer będzie twierdzą nie do zdobycia.

Grupa docelowa indywidualny użytkownik komputera
Format B5
Liczba stron 168
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Monika Kijok
Autor Redakcja publikacji komputerowych

Kim są włamywacze do systemów komputerowych?
Jak hacker zbiera informacje o potencjalnej ofierze?
W jaki sposób agresor może przeprowadzi atak lokalny?
Jak hacker wynajduje swoją ofiarę?
W jaki sposób intruz wyszukuje słabe punkty Twojego komputera?
Jak agresor może Cię podsłuchać?
W jaki sposób intruz może włamać się do Twojego peceta?
Jak agresor może przejąć kontrolę nad Twoim komputerem?
W jaki sposób hacker może ukryć się przed Tobą?