VAT W BUDŻETÓWCE - Praktyczne omówienie zmian od 1 lipca 2018 r.

59,90 zł

VAT W BUDŻETÓWCE - Praktyczne omówienie zmian od 1 lipca 2018 r. –  Skutki wyroku NSA w sprawie odliczania VAT –  Wyjaśnienia organów podatkowych –  Porady ekspertów

Sprawdź, jak przygotować jednostkę na przepisy o podzielonej płatności w VAT, które wchodzą w życie 1 lipca 2018 r., poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania księgowych z sektora publicznego dotyczące rozliczania VAT.

Dostępność: W magazynie Realizacja: 72h (dni robocze) + czas dostawy zamówienia

Rozliczanie podatku od towarów i usług po centralizacji sprawia jednostkom sporo praktycznych problemów. Do tego dochodzą jeszcze zmiany w VAT, które wchodzą w życie od 1 lipca 2018 r. – chodzi o podzieloną płatność w VAT. Sięgnij po naszą publikację, która w praktyczny sposób wyjaśnia, jak bezbłędnie prowadzić rozliczenia VAT w jednostkach. Znajdziesz tu omówienie najnowszych zmian w przepisach, skutki wyroku NSA dotyczącego odzyskania VAT przez gminy, praktyczne porady ekspertów, a także wyjaśnienia organów podatkowych.

Więcej informacji
Nazwa produktu VAT W BUDŻETÓWCE - Praktyczne omówienie zmian od 1 lipca 2018 r.
ISBN 978-83-269-7542-4
Data wydania 18.06.2018
Symbol UOJ0072
Opis hasłowy VAT w budżetówce, podzielona płatność w VAT, rozliczanie VAT
Korzyści dla Ciebie
  • Będziesz wiedzieć, co w praktyce oznaczają dla jednostek przepisy dotyczące podzielonej płatności w VAT
  • poznasz skutki wyroku NSA w sprawie odzyskania VAT
  • będziesz wiedzieć, czy w 2018 roku prewspółczynnik nadal jest obliczany odrębnie dla poszczególnych jednostek organizacyjnych województwa
  • pokarzemy Ci, jak rozliczyć dowóz dzieci do szkół
  • upewnisz się, czy  w jednostce samorządu terytorialnego (miasto na prawach powiatu, ok. 100 jednostek podległych) od 1 lipca 2018 r. obowiązkowe jest wprowadzenie podzielonej płatności?
Strona produktowa N/D
Grupa docelowa Księgowość
Format B5
Liczba stron 124
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Katarzyna Bednarska
Autor Praca zbiorowa