Usuwanie prywatnych danych z Internetu (E-book)

12,72 zł

Sprawdź, jak skutecznie usunąć konto z Facebooka, Naszej Klasy czy MySpace. Niektórzy użytkownicy skarżą się, że nawet po usunięciu konta niektóre dane (np. zdjęcia) są dalej przechowywane, co wynika ze złożoności procedury usuwania profilu. To skłoniło nas do dokładnego opisania sposobów skutecznego rozstania się z najpopularniejszymi serwisami internetowymi.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Założenie konta na stronie internetowej trwa chwilę, ale jego usunięcie jest zazwyczaj znacznie trudniejsze. Dzieje się tak, ponieważ nasze dane osobowe, takie jak adres e-mail (minimum podawane przy rejestracji oprócz loginu i hasła), mają wymierną wartość. Dlatego twórcy portali zachęcają nas jak tylko mogą do założenia konta i ułatwiają ten proces. Sprawy komplikują się przy usuwaniu konta. Z reguły jest to proces skomplikowany, a odpowiednie funkcje głęboko ukryte. Niektórzy użytkownicy skarżą się, że nawet po usunięciu konta niektóre dane (np. zdjęcia) są dalej przechowywane, co wynika ze złożoności procedury usuwania profilu. To skłoniło nas do dokładnego opisania sposobów skutecznego rozstania się z najpopularniejszymi serwisami internetowymi. Sprawdź, jak rozstać się z Naszą Klasą, MySpace czy Facebookiem.

Więcej informacji
Product Name Usuwanie prywatnych danych z Internetu (E-book)
Symbol 1BK0029
ISBN 978-83-269-2876-5
Opis hasłowy Jak skutecznie usunąć konto z Facebooka, Naszej Klasy czy MySpace
Korzyści dla Ciebie

Książka ułatwi świadome decydowanie i kontrolowanie informacji znajdujących się w Internecie na nasz temat. Dotyczy to szczególnie podpowiedzi, jak skutecznie usunąć konto z portali społecznościowych

Grupa docelowa Użytkownicy Internetu
Format A4
Liczba stron 16
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Rafał Kępka

W publikacji m.in.:

1. Jak chronić poufne dane przed postronnymi osobami

2. Jak zlikwidować własną stronę internetową

3. Jak usunąć konta z: Facebooka, Naszej Klasy, Twittera, Yahoo!, Grono.net,
Google+, GoldenLine i MySpace