Udzielanie i dokumentowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu i szkole

69,90 zł

Publikacja uwzględnia najnowsze przepisy dotyczące udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkołach i przedszkolach. Przedstawiamy publikację, w której wyjaśniamy, w jaki sposób dokumentować udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, aby sporządzona dokumentacja spełniała wymagania prawne oraz wpływała na efektywne realizowanie zadań.

Dostępność: W magazynie Realizacja: 48h od daty wydania + czas dostawy zamówienia

Organizacja udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz kształcenia specjalnego stanowi wyzwanie dla dyrektora przedszkola i szkoły oraz zatrudnionych nauczycieli. Zmieniające się przepisy oraz liczne wymagania formalne mogą sprawić, że uwaga grona pedagogicznego zamiast na uczniu, skoncentruje się na dążeniu do poprawnego prowadzenia wymaganej dokumentacji. Publikacja „Udzielanie i dokumentowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu i szkole” pozwoli temu zapobiec. Skorzystanie z gotowych wzrów dokumentów oraz wyjaśnień dotyczących zasad ich opracowywania i kontrolowania ułatwi wywiązanie się z obowiązków i pozwala zaoszczędzić czas, który byłby potrzebny na samodzielne opracowanie każdego z wymaganych dokumentów.  

Więcej informacji
Nazwa produktu Udzielanie i dokumentowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu i szkole
ISBN 978-83-269-7763-3
Data wydania 05.10.2018
Symbol ZOO0023
Opis hasłowy Pomoc psychologiczno-pedagogiczna, kształcenie specjalne, ppp w szkole, dokumentacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej
Korzyści dla Ciebie

W książce „Udzielanie i dokumentowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu i szkole” znajdziesz m.in.: szczegółowe wyjaśnienie obowiązujących przepisów dotyczących udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz organizacji kształcenia specjalnego; omówienie zasad prowadzenia dokumentacji udzielanej pomocy; wzory i przykłady gotowych dokumentów; precyzyjne omówienie obowiązków dyrektora odpowiedzialnego za sprawowanie nadzoru nad realizacją zadań nauczycieli i specjalistów.

Strona produktowa N/D
Grupa docelowa N/D
Format A5
Liczba stron 130
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Paulina Stanek
Autor Marzenna Czarnocka