Testy i zadania ułatwiające prowadzenie polityki personalnej (E-book)

20,91 zł

E-book „Testy i zadania ułatwiające prowadzenie polityki personalnej” to sprawdzone metody oceny pracowników za pomocą 4 testów wraz z interpretacją wyników testów: Test 1: Nastawienie do rzeczywistości i relacje z otoczeniem Test 2: Sprawdź, jakim jesteś liderem Test 3: Test umiejętności słuchania pracownika Test 4: Test jasności i precyzji myślenia (rozumowanie ogólne).

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

W e-booku „Testy i zadania ułatwiające prowadzenie polityki personalnej” prezentujemy testy, które mogą posłużyć do oceny pracownika, a także testy przydatne do samooceny menedżera. Z ebooka  „Testy i zadania ułatwiające prowadzenie polityki personalnej” dowiesz się: Jak zarządzać pracownikiem o typie osobowości „żołnierza”, a jak tym o osobowości „generała”? Co jest podstawą efektywnego zarządzania pracownikami? Jak skutecznie porozumiewać się z podwładnymi? Dlaczego umiejętne słuchanie pracowników jest ważne? Jak rozmawiać z pracownikami i przekazywać im informacje, by przekładało się to na efektywność ich pracy?

Więcej informacji
Product Name Testy i zadania ułatwiające prowadzenie polityki personalnej (E-book)
Symbol 1BC0013
ISBN 978-83-269-3103-1
Data wydania 23 kwi 2014
Opis hasłowy testy psychologiczne, ocena pracowników, zarządzanie pracownikami, lider, komunikacja z pracownikami
Korzyści dla Ciebie

Dzięki testom dowiesz się:

• jaki typem osobowości jest dany pracownik i w zależności od wyniku testu będziesz wiedzieć, jak takim pracownikiem skutecznie zarządzać,

• jakim jesteś szefem, jakie są Twoje mocne strony, a nad czym powinieneś popracować, by jak najskuteczniej zarządzać zespołem.

Testy pozwolą Ci ocenić różnice w inteligencji słownej i liczbowej u Twoich pracowników, a więc odróżnić np. osoby z inteligencją handlowca od osób z inteligencją technika.

Grupa docelowa kadrowa, dział HR, menedżer, specjalista ds. personalnych
Format A5
Liczba stron 28
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Agnieszka Gorczyca
Autor Szymon Sokolik