Terminarz kadrowo-płacowy dla pracowników oświaty 2019/2020

  • Nowość
39,90 zł

Terminarz kadrowo-płacowy dla pracowników oświaty 2019/2020 pozwoli Ci być na bieżąco z zadaniami z zakresu kadr i płac, a także z najnowszymi zmianami prawnymi i wskaźnikami przydatnymi w codziennej pracy. Dzięki terminarzowi łatwiej zaplanujesz zadania na dany miesiąc, tydzień i dzień i będziesz mieć pewność, że nie ominąłeś żadnego obowiązku.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Terminarz kadrowo-płacowy dla pracowników oświaty 2019/2020 to praktyczny niezbędnik, który ułatwi realizację codziennych zadań związanych z prowadzeniem spraw kadrowo płacowych w szkołach i placówkach oświatowych. W terminarzu, poza obowiązkami na dany dzień popartymi podstawą prawną, znajdziesz także aktualne wkaźniki kadrowo-płacowe oraz praktyczne zestawienia dotyczące np. najnowszych zmian prawnych, zasad prowadzenia dokumentacji pracowniczej, stawek dodatków, systemów czasu pracy, okresów rozliczeniownych i innych.

Więcej informacji
Product Name Terminarz kadrowo-płacowy dla pracowników oświaty 2019/2020
ISBN 978-83-269-8549-2
Data wydania 9 wrz 2019
Symbol UOO0184
Opis hasłowy Terminy kadrowe dla szkół, kadry i płace w szkole, kadry w szkole, płace w szkole, księgowość w szkole, finanse szkoły
Korzyści dla Ciebie

Dzięki Terminarzowi kadrowo-płacowemu dla oświaty 2019/2020 nie musisz wertować dziesiątek aktów prawnych, by sprawdzić terminy realizacji poszczególnych obowiązków kadrowo-płacowych, czy też obliczyć używane na co dzień wskaźniki i sporządzić zestawienia. Wszystkie te dane masz zebrane w jednym miejscu wraz ze wskazaniem podstawy prawnej, co daje Ci gwarancję zgodności z prawem wykonywanych zadań.

Grupa docelowa Specjalista ds. kadr i płac, księgowa, sekretarz, referent, dyrektor szkoły, wicedyrektor
Format A5
Liczba stron 252
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Paulina Stanek
Autor Barbara Jarosz, Anna Żyła, Katarzyna Wrońska-Zblewska, Anna Trochimiuk, Dariusz Skrzyński, Agnieszka Rumik-Smolarz