Statuty placówek oświatowych. Przedszkole

54,99 zł

Statuty placówek oświatowych wymagają rzetelnego przygotowania i dostosowania do aktualnych przepisów. Przedstawiamy 3 gotowe statuty dla przedszkoli: publicznego, niepublicznego i wchodzącego w skład zespołu szkolno-przedszkolnego. Poznaj wzór prawidłowo skonstruowanego statutu, zgodnego z przepisami od 1 września 2018 r.

Dostępność: W magazynie Realizacja: 72h (dni robocze) + czas dostawy zamówienia

Zamów: 22 518 28 27

Przedstawiamy przykładowe statuty przedszkolne, które zawierają aktualne zapisy zgodne z przepisami oświatowymi wprowadzonymi w 2018 r. Dowiedz się, jak zorganizować pracę przedszkola, jakie są główne cele i zasady jego funkcjonowania, jak powinna wyglądać owocna współpraca z rodzicami dzieci, jakie zadania mają organy wewnętrzne, a także w jaki sposób zorganizować pracę nauczycieli. Na płycie znajdują się 3 wzory gotowych statutów, które łatwo dostosować do swojej placówki. Skorzystaj z gotowych wzorów i miej pewność, że Twoja placówka działa zgodnie z najnowszymi przepisami.

Więcej informacji
Nazwa produktu Statuty placówek oświatowych. Przedszkole
Symbol UOO0159
Data wydania 4 wrz 2018
ISBN 978-83-269-7726-8
Opis hasłowy statut przedszkola 2018, statut przedszkola niepublicznego,statut przedszkola publicznego, statut zespołu szkolno-przedszkolnego, przedszkole niepubliczne statut, przedszkole publiczne statut,organizacja pracy przedszkola
Korzyści dla Ciebie

Dowiesz się…- jak powinien wyglądać prawidłowo skonstruowany statut przedszkola publicznego, niepublicznego i zespołu szkolno-przedszkolnego, - jakie zmiany trzeba uwzględnić w statutach przedszkoli od 1 września 2018 r., - jakie są główne cele i zasady jego funkcjonowania, - jak powinna wyglądać współpraca z rodzicami dzieci, - jakie zadania mają organy wewnętrzne, w jaki sposób zorganizować pracę nauczycieli.

Grupa docelowa dyrektor przedszkola niepublicznego, dyrektor przedszkola publicznego, organ zarządzający przedszkolem niepublicznym, organ prowadzący przedszkole publiczne, właściciel przedszkola niepublicznego
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Paulina Stanek
Autor Leszek Zaleśny