Sprawozdanie w projektach unijnych za rok 2017 - przeczytaj i zastosuj (E-book)

  • Ebook
14,90 zł

Podmioty, które są beneficjentami dotacji, muszą pamiętać nie tylko o spełnieniu wymogów związanych z rozliczeniem otrzymanego dofinansowania, ale także prawidłowym ujęciu i pokazaniu jego skutków w sprawozdaniu finansowym. Podpowiemy, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Zanim przystąpisz do opracowania sprawozdania finansowego za 2017 rok, prawidłowo przygotuj prezentację dotacji w księgach rachunkowych. Dotacje stanowią specyficzną formę przychodów wymagających szczególnego ujęcia w sprawozdaniu finansowym. Doświadczenie uczy, że na tym etapie dochodzi do kluczowych błędów.

Pobierz e-poradnik, a poznasz wskazówki, które pomogą Ci w przygotowaniu własnego sprawozdania z realizowanego projektu i pobranych dotacji za 2017 r. Dowiesz się, jakie błędy są często popełniane, a co najważniejsze będziesz już wiedział, jak ich unikać. Przeczytasz też o kilku przykładach, które lepiej zobrazują wyzwania, przed jakimi stają beneficjenci prowadzący własne projekty.

Więcej informacji
Nazwa produktu Sprawozdanie w projektach unijnych za rok 2017 - przeczytaj i zastosuj (E-book)
Symbol 1BX0062
ISBN 978-83-269-6970-6
Data wydania 04.12.2017
Opis hasłowy fundusze z unii, fundusze unijne, dotacje z ue, projekty unijne, wniosek o dotację, weryfikacja projektu unijnego, audyt projektu, ewaluacja ex post, ewaluacja ex ante, monitoring projektu unijnego
Korzyści dla Ciebie

Z tego ebooka dowiesz się m.in.:


- jak rozliczać koszty amortyzacji w prowadzonych projektach unijnych, zarówno środków nowych zakupionych do projektu, jak i środków starych, wykorzystywanych w projekcie,
- jak prawidłowo rozliczać zarówno środki trwałe w projektach, jak i wartości niematerialne,
- na jakich kontach uwzględniać nakłady na prace rozwojowe, gdy trwają, a na jakich, gdy zostaną zakończone.

Grupa docelowa N/D
Format N/D
Liczba stron 19
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Rafał Duluk
Autor Weronika Burman, Katarzyna Trzpioła

Błędy popełniane w sprawozdaniu rocznym
Dokumentacja i formularze
Przygotowywanie sprawozdania za 2017 r.