Sprawdź, jak na podstawie sprawozdania finansowego ocenić sytuację finansową Twojej firmy (E-book)

  • Ebook
31,40 zł

Biegła znajomość technik sporządzania oraz wyciągania wniosków ze sprawozdań finansowych to jedno z Twoich podstawowych zadań. W tym e-booku znajdziesz odpowiedzi na pytania m.in. jakie funkcje spełnia sprawozdanie finansowe oraz które elementy sprawozdania są niezbędne do oceny sytuacji finansowej firmy.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

W tym poradniku znajdziesz odpowiedzi na pytania: Dlaczego warto dokładniej analizować tzw. informację dodatkową podczas oceny sprawozdań finansowych firm? Co zyskasz, jeśli zestawisz pozycje bilansowe z wynikami analizy rachunku zysków i strat? Dlaczego warto tworzyć indywidualne zestawy wskaźników przygotowanych dla konkretnych firm, jednostek gospodarczych? Jakie metody służą do ustalania kryteriów pomocnych do oceny wskaźników finansowych? Jakie metody i w jakich okolicznościach będą tu najskuteczniejsze? Jakich trudności może nastręczać analiza sprawozdań spółek wchodzących w skład grup kapitałowych?

Więcej informacji
Product Name Sprawdź, jak na podstawie sprawozdania finansowego ocenić sytuację finansową Twojej firmy (E-book)
Symbol 1AF0018
ISBN 978-83-269-5935-6
Data wydania 24 sty 2017
Opis hasłowy sprawozdanie finansowe, analiza finansowa, wskaźniki finansowe, ocena sprawozdań, sytuacja finansowa firmy
Korzyści dla Ciebie

Zdobędziesz wiedzę:

które wielkości ze sprawozdań można łączyć w tzw. wskaźniki finansowe – a co za tym idzie, jak pogłębić ocenę finansową analizowanej firmy.

Grupa docelowa dyrektor finansowy, główna księgowa
Liczba stron 42
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Renata Grochowska-Siudaj
Autor praca zbiorowa