Rabat 25% na e-booki

Rozwijanie umiejętności uczenia się

29,90 zł

Portal ePedagogika.pl poleca książkę ze wskazówkami i kartami pracy przydatnymi na zajęciach rozwijających umiejętność uczenia się – z uczniami szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Poznaj 6 zasad skutecznego uczenia się i pomóż swoim uczniom odnieść sukces.

Dostępność: W magazynie Realizacja: 24h (dni robocze) + czas dostawy zamówienia

Zamów: 22 518 28 27

Poznaj praktyczne wskazówki, które pozwolą uczniom skutecznie się uczyć.

O ile nastolatki zwykle już samodzielnie organizują swój proces uczenia się, o tyle młodsze dzieci, zwłaszcza w okresie nauczania początkowego, potrzebują w tym zakresie pomocy dorosłych.

W obszarze rozwijania umiejętności samodzielnej nauki wiele zależy więc od nauczyciela, który będzie odpowiednie ćwiczenia wprowadzał podczas lekcji, ale duże znaczenie mają tutaj również postawa i działania rodzica, który wspiera i organizuje rozwój dziecka w domu.

Z tego powodu bardzo cenna jest dobra współpraca między szkołą a rodzicami.

Rodzice powinni m.in. uzyskać ze szkoły przydatne, praktyczne wskazówki dotyczące tego, jak mogą skutecznie pomagać dzieciom w nauce i pracach domowych, jak organizować im czas nauki oraz jak je do niej motywować.

Książkę poleca portal ePedagogika.pl!

Więcej informacji
Product Name Rozwijanie umiejętności uczenia się
ISBN 978-83-269-8408-2
Data wydania 1 wrz 2019
Symbol BPN0003
Opis hasłowy Uczenie się, rozwijanie umiejętności uczenia się,terapia pedagogiczna, wychowawca, pedagog, szkoła podstawowa, szkoła ponadpodstawowa
Korzyści dla Ciebie

Książka „Rozwijanie umiejętności uczenia się” to idealne wprowadzenie do tematu potrzeby uczenia uczniów, jak się (skutecznie) uczyć.

W książce znajdują się gotowe wskazówki do prowadzenia zajeć z rozwijania umiejętności uczenia się oraz karty pracy przydatne na zajęciach grupowych i indywidualnych.

Grupa docelowa Nauczyciele szkół podstawowych, nauczyciele szkół ponadpodstawowych
Format A4
Liczba stron 58
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Paulina Stanek
Autor Magdalena Goetz