Raporty podsumowujące - teraz 2x szybciej! (E-book)

  • Ebook
Cena promocyjna 24,90 zł Regular Price 49,90 zł

Raporty podsumowujące to opracowania najczęściej wykonywanych analiz w Excelu. W publikacji znajdziemy zestaw najbardziej wartościowych rozwiązań przedstawionych na praktycznych przykładach.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Raporty podsumowujące to opracowania najczęściej wykonywanych analiz w Excelu. Warto wykorzystywać możliwości programu i automatyzować tego typu prace. Z pozoru proste zadanie, ze względu na dużą liczbę danych źródłowych, można wykonywać nawet kilka godzin. Jeżeli natomiast zastosujemy pewne triki i użyjemy odpowiednich formuł oraz narzędzi, czas sporządzenia raportu można skrócić nawet do kwadransa. Wykorzystanie Excela w 100% pozwala wykonywać zadania bezbłędnie i szybko!
W tej publikacji znajdziemy zestaw najbardziej wartościowych rozwiązań przedstawionych na praktycznych przykładach.. Zwykły użytkownik arkusza kalkulacyjnego z łatwością wdroży je w swojej codziennej pracy i dzięki temu uczyni ją łatwiejszą.

Więcej informacji
Nazwa produktu Raporty podsumowujące - teraz 2x szybciej! (E-book)
Symbol BBP0455
ISBN 978-83-7572-500-1
Data wydania N/D
Opis hasłowy Raporty podsumowujące w Excelu
Korzyści dla Ciebie

Zdąbedziesz wiedzę jak tworzyć i edytować raporty podsumowujące wybrane triki pozwolą Ci na szybkie i sprawne tworzenie zestawień podsumowujących tworzenie formuł tablicowych czy podsumowań okresowych stanie się dla Ciebie przyjemnością ,otrzymasz pomoc przy najczęściej występujacych problemach z raportami podsumowującymi.

Grupa docelowa użytkownicy Excela
Format A4
Liczba stron 84
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Marcin Mrówczyński
Autor N/D