Rachunkowość i Sprawozdawczość w Spółkach - prenumerata 3 numerów

Cena promocyjna 179,26 zł Regular Price 188,69 zł

„Rachunkowość i Sprawozdawczość w spółkach” to jedyny miesięcznik, który pomaga  rozliczać i ujmować w księgach skomplikowane operacje gospodarcze, a dodatkowo wskazuje jak poprawnie prezentować dane w sprawozdaniu finansowym i w informacji dodatkowej.

Dostępność: W magazynie

W publikacji znajdziesz rozwiązania problemów, które do tej pory sprawiały najwięcej trudności w Twojej pracy, takie jak np.:
• wycena instrumentów finansowych,
• rachunek przepływów pieniężnych,
• dokumentacja cen transferowych,
• transakcje z podmiotami powiązanymi,
• podatek odroczony,
• skonsolidowane sprawozdania finansowe.

Każdy problem analizujemy kompleksowo, nie tylko z punktu widzenia rachunkowo-podatkowego, ale także ważne aspekty wynikające z prawa cywilnego i handlowego, które mają wpływ na rachunkowość.
Dzięki pogłębionym wskazówkom biegłych rewidentów oraz ekspertów z najlepszych polskich kancelarii i firm audytorskich bez problemu zaksięgujesz najbardziej skomplikowane operacje gospodarcze w Twojej firmie i unikniesz kosztownych pomyłek.

Więcej informacji
Symbol TC0A
Nazwa produktu Rachunkowość i Sprawozdawczość w Spółkach - prenumerata 3 numerów
Opis hasłowy rachunkowość w spółkach, sprawozdanie finansowe, cash flow, rachunkowośc zaawansowana, wycena instrumentów finansowych, rachunek przepływów pieniężnych, dokumentacja cen transferowych, transakcje z podmiotami powiązanymi, podatek odroczony, skonsolidowan
Korzyści dla Ciebie

Gwarantujemy, że z naszym miesięcznikiem:


• nie przegapisz żadnych zmian w przepisach dotyczących rachunkowości i sprawozdawczości,
• otrzymasz gotowe przykłady księgowań nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień,
• a Twoje sprawozdania finansowe będą bez zarzutu.

Strona produktowa Nie
Grupa docelowa księgowe, główne księgowe
Format A4
Liczba stron 16
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Renata Grochowska-Siudaj
Autor Grzegorz Magdziarz - biegły rewident; Eksperci z UHY ECA – m.in. Marta Putek - starszy konsultant UHY ECA; Barbara Dąbrowska - dyrektor ds. finansów i compliance w firmie consultingowej, trener, wykładowca; Katarzyna Trzpioła - szkoleniowiec, wykładowca, specjalista ds. finansów i rachunkowości na UW; Jacek Pukaluk - doradca podatkowy; Maciej Soprych - specjalista w zakresie prawa bilansowego, członek ACCA
Częstotliwość miesięcznik