Rabat 25% na e-booki

Przewodnik po dokumentach przetargowych. Forma organizacyjno-prawna wykonawcy a uprawnienia do złożenia i podpisania dokumentów. (E-book)

  • Ebook
21,34 zł

Chcesz wystartować w procedurze przetargowej?  Zobacz, jakie dokumenty musisz złożyć i kto w Twojej firmie jest uprawniony do ich podpisania. A może reprezentujesz zamawiającego? Ten przewodnik też jest dla Ciebie. Dzięki niemu będzie wiedział, czy złożone dokumenty spełniają wymogi prawne.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Katalog uczestników postępowania przetargowego zobowiązanych do przedłożenia wraz z ofertą dokumentów potwierdzających zarówno spełnienie warunków udziału, jak również brak podstaw do wykluczenia z jego przebiegu jest bardzo szeroki. Różnorodność dopuszczalnych form prawno-organizacyjnych wykonawców sprawia, iż określone w rozporządzeniu dokumenty będą oni składać w nieco odmienny sposób – ściśle powiązany z ich prawnym statusem.

Dzięki naszemu e-bookowi dowiesz się nie tylko o tym, jakie dokumenty musi złożyć firma, ale jak jej forma organizacyjno-prawna wpływa na to, kto jest  jest uprawniony do ich złożenia i podpisania. Forma tabelaryczna pozwoli szybko znaleźć potrzebne informacje.

Więcej informacji
Product Name Przewodnik po dokumentach przetargowych. Forma organizacyjno-prawna wykonawcy a uprawnienia do złożenia i podpisania dokumentów. (E-book)
Symbol 1BX0021
ISBN 978-83-269-2961-8
Data wydania 14 lut 2014
Opis hasłowy zamówienia publiczne, zamawiający, wykonawcy, forma organizacyjno-prawna wykonawcy, pełnomocnik, spełnienie warunków udziału w postępowaniu
Korzyści dla Ciebie

- dowiesz się jakie dokumenty musi złożyć firma, która chce startować w przetargu;
- szybko będziesz wiedział jak forma organizacyjno-prawna wpływa na to, kto jest uprawniony do podpisania i złożenia dokumentów;
-  zyskasz praktyczny przewodnik, który szybko pozwoli ocenić, czy złożone dokumenty spełniają wymogi prawne.

Grupa docelowa podwykonawcy, wykonawcy, zamawiający, specjaliści zamówień publicznych
Format A4
Liczba stron 21
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Katarzyna Czech
Autor Dominika Perkowska