Przebudowa ochrony odgromowej po zamontowaniu masztu na dachu - analiza ryzyka dla domu jednorodzinnego (E-book)

  • Ebook
16,99 zł

Po dostawieniu nowych urządzeń na dachu, na przykład masztu antenowego konieczna może być rozbudowa istniejącego zewnętrznego urządzenia piorunochronnego. Działanie to zazwyczaj jest niezbędne, aby nowe urządzenia również były chronione przed bezpośrednim oddziaływaniem prądu piorunowego. Przed modernizacją LPS dobrze jest jednak przeprowadzić analizę ryzyka.

 

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

W e-booku znajdziemy porównanie analizy ryzyka dla budynku mieszkalnego przed oraz po postawieniu masztu antenowego na dachu. Poznamy komponenty wpływające na przekroczenie dopuszczalnego ryzyka ponad tolerowaną wartość, jak również sposoby na obniżenie wartości ryzyka utraty życia ludzkiego do wartości tolerowanych. Oprócz tego w dokumencie znajdziemy także informacje o narzędziach komputerowych pomocnych w analizie ryzyka oraz ich ograniczeniach, przepisy i wytyczne do projektowania ochrony odgromowej, a także wiele innych informacji przydatnych przy projektowaniu i modernizacji urządzenia piorunochronnego.

Więcej informacji
Product Name Przebudowa ochrony odgromowej po zamontowaniu masztu na dachu - analiza ryzyka dla domu jednorodzinnego (E-book)
Symbol 1BN0003
Data wydania 30 sie 2013
Korzyści dla Ciebie

Dowiesz się:

- jak na wartość ryzyka wpływa postawienie masztu antenowego na dachu przykładowego budynku mieszkalnego,

- jak ustalać warunki wyjściowe do analizy ryzyka,

- jak obniżać wartość ryzyka utraty życia ludzkiego do wartości tolerowanych.

 

 

Grupa docelowa elektrycy, instalatorzy, projektanci instalacji
Format A4
Liczba stron 24
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Autor Krzysztof Wincencik