Prawo pracy w orzeczeniach - prenumerata 6 numerów zwykłych i 2 numerów specjalnych

236,09 zł

„Prawo pracy w orzecznictwie” to przegląd najnowszego orzecznictwa prawa pracy wraz z jego omówieniem. Zawiera wskazówki oraz porady ekspertów, jakie są konsekwencje zmian orzecznictwa oraz jak je stosować w praktyce. Pozwala przygotować się firmom do ewentualnych sporów w sądzie.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

„Prawo pracy w orzeczeniach” Jest to publikacja dla osób odpowiedzialnych za prowadzenie spraw kadrowych. Znajdziesz w nim praktyczne wskazówki oparte na orzeczeniach sądowych. Dowiesz się, jak interpretować dany przepis, oraz jak posłużyć się orzeczeniem Sądu Najwyższego, by żaden organ kontrolny nie zakwestionował stosowanych przez Ciebie rozwiązań.

W przystępny i praktyczny sposób interpretuje wszystkie istotne orzeczenia Sądu Najwyższego dotyczące prawa pracy, a w szczególności:

  • umów o pracę, 
  • rozwiązywania umów o pracę, 
  • czasu pracy i wynagrodzenia, 
  • urlopów.

Nie musisz się obawiać, że sąd pracy i kontrole PIP wykażą jakiekolwiek uchybienia w stosowanych przez Ciebie rozwiązaniach prawnych. Korzystając z porad miesięcznika zyskasz pewność, że postąpisz właściwie w każdej, nawet skomplikowanej sytuacji dotyczącej prawa pracy.

 

 

 

 

 

Więcej informacji
Symbol NOB7
Product Name Prawo pracy w orzeczeniach - prenumerata 6 numerów zwykłych i 2 numerów specjalnych
Opis hasłowy orzeczenia prawa pracy,orzeczenia Sądu Najwyższego, prawo pracy, czas pracy, zfśs, ustawa antykryzysowa, wymiar czasu pracy, odpis na zfśs, ewidencja czasu pracy, urlopy pracownicze, kontrola pip, marketing personalny, odprawy pracownicze, urlop macierzyń
Korzyści dla Ciebie
  • zyskasz pewność, że prowadzisz wszelkie sprawy kadrowe zgodnie z najnowszymi przepisami prawa pracy i że ani sąd pracy ani inspektor PIP nie będzie mógł Ci nic zarzucić,
  • ułatwisz sobie pracę zawodową, gdyż będziesz korzystał ze wskazówek ekspertów PIP i ministerstwa, jak nowe regulacje wprowadzić w życie,
  • zaoszczędzisz czas, gdyż wystarczy Ci 20 minut miesięcznie byś był pewien, że jesteś zawsze na bieżąco ze zmianami w prawie pracy.
Grupa docelowa kadrowa, specjalista ds. personalnych, księgowa, specjalista do spraw płac i kadr
Format A4
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Barbara Plucińska
Częstotliwość ukazuje się co 3-4 tygodnie