Polityka rachunkowości w firmie 2020 z komentarzem do planu kont (e-book)

  • Ebook
149,00 zł

Polityka rachunkowości w firmie 2020 z komentarzem do planu kont to wyjątkowy przewodnik, który zawiera wzorcowe rozwiązania w zakresie polityki rachunkowości, dostosowane do specyfiki firm według znowelizowanej ustawy o rachunkowości i innych aktualnych przepisów.

 

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Praktyczny komentarz zawiera omówienie zasad funkcjonowania poszczególnych kont syntetycznych oraz charakterystykę operacji ewidencjonowanych na tych kontach. Opracowanie zawiera przykładową dekretację na każdym z kont uwzględniając przy tym znowelizowane przepisy prawa bilansowego. Komentarz uwzględnia nie tylko postanowienia ustawy o rachunkowości, ale także wydanych na jej podstawie rozporządzeń wykonawczych, jak i wiążących przepisów ustaw o podatku dochodowym.

Więcej informacji
Product Name Polityka rachunkowości w firmie 2020 z komentarzem do planu kont (e-book)
Symbol 3OM0200
ISBN 978-83-269-8676-5
Data wydania 17 paź 2019
Opis hasłowy Polityka rachunkowosci
Korzyści dla Ciebie
  • poznasz praktyczne rozwiązania w zakresie polityki rachunkowości oparte na znowelizowanej ustawie o rachunkowości i innych aktualnych przepisach obowiązujących w 2020 r.
  • zdobędziesz informacje na temat interpretacji oraz wytyczne wynikające z Krajowych i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości,
  • zyskasz poradnik wraz z komentarzem do opracowania zakładowych planów kont dla różnych firm
Grupa docelowa Księgowość
Format A4
Liczba stron 244
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Marta Grabowska
Autor Katarzyna Trzpioła