Polityka rachunkowości 2019

148,00 zł

Polityka rachunkowości w firmie 2019 z komentarzem do planu kont to wyjątkowy przewodnik, który zawiera wzorcowe rozwiązania w zakresie polityki rachunkowości, dostosowane do specyfiki firm według znowelizowanej ustawy o rachunkowości i innych aktualnych przepisów.

Dostawa GRATIS!

Dostępność: W magazynie Realizacja: 24h (dni robocze) + czas dostawy zamówienia

Zamów: 22 518 28 27

Praktyczny komentarz zawiera omówienie zasad funkcjonowania poszczególnych kont syntetycznych oraz charakterystykę operacji ewidencjonowanych na tych kontach. Opracowanie zawiera przykładową dekretację na każdym z kont uwzględniając przy tym znowelizowane przepisy prawa bilansowego. Komentarz uwzględnia nie tylko postanowienia ustawy o rachunkowości, ale także wydanych na jej podstawie rozporządzeń wykonawczych, jak i wiążących przepisów ustaw o podatku dochodowym.

Więcej informacji
Nazwa produktu Polityka rachunkowości 2019
ISBN 978-83-269-7949-1
Data wydania 10 gru 2018
Symbol UOM0170
Opis hasłowy Polityka rachunkowości
Korzyści dla Ciebie
  • poznasz praktyczne rozwiązania w zakresie polityki rachunkowości oparte na znowelizowanej ustawie o rachunkowości i innych aktualnych przepisach obowiązujących w 2019 r.
  • zdobędziesz informacje na temat interpretacji oraz wytyczne wynikające z Krajowych i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości,
  • zyskasz poradnik wraz z komentarzem do opracowania zakładowych planów kont dla różnych firm na rok 2019 i lata następne
Grupa docelowa Księgowość
Format A4
Liczba stron 234
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Marta Grabowska-Peda
Autor Katarzyna Trzpioła