Podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników - obowiązki pracodawcy i płatnika składek (E-book)

  • Ebook
30,63 zł

E-book "Podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników - obowiązki pracodawcy i płatnika składek" to praktyczny przewodnik na temat dokształacania i doszkalania pracowników. Znajdują się w nim wskazówki dotyczącę zasad wynikających z przepisów pracy, przepisów ubezpieczeniowych oraz podatkowych.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Po uzyskaniu zgody na podnoszenie kwalifikacji pracownik ma prawo ubiegać się o urlop szkoleniowy albo zwolnienie na czas zajęć i dojazdu na nie (jeżeli podnosi kwalifikacje w formie, która uprawnia do takich świadczeń). Jeśli jednak pracodawca chce przyznać mu dodatkowe świadczenia i sfinansować np. czesne, noclegi lub podręczniki, powinien to ustalić w umowie. Może w niej także zobowiązać podwładnego do odpracowania kosztów tych dodatkowych świadczeń. Z publikacji dowiesz się, jakie są zasady zawierania z pracownikiem doszkalającym się odpowiednich umów. Można sprawdzić, jakie są zasady opodatkowania oraz oskładkowania świadczeń przysługujących pracownikom doszkalającym się i uczącym się.
Więcej informacji
Nazwa produktu Podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników - obowiązki pracodawcy i płatnika składek (E-book)
Symbol 1BC0067
ISBN 978-83-269-4302-7
Data wydania 12 paź 2015
Opis hasłowy szkolenia dla pracownika, umowa szkoleniowa, składki od świadczeń dla pracowników doszkalających się, opodatkowanie świadczeń dla pracowników doszkalających się
Korzyści dla Ciebie N/D
Grupa docelowa księgowa
Format N/D
Liczba stron 13
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Marlena Prószyńska
Autor Monika Krywańska