Placówki oświatowe w czasie pandemii koronawirusa - zagadnienia związane z kształceniem i bezpieczeństwem

  • Ebook
  • Nowość
29,00 zł

W publikacji „Placówka oświatowa w czasie pandemii koronawirusa. Zagadnienia związane z kształceniem” poruszamy m.in. zagadnienia: - Cztery scenariusze zajęć, egzaminów i zakończenia roku szkolnego; - Kształcenie na odległość – nowe wyzwania i obowiązki; - Ocenianie i egzaminowanie uczniów; - Prowadzenie zajęć on-line – pomocne materiały. Polecamy praktyczne wytyczne, wzory, procedury.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Z powodu istniejącej pandemii nieoczekiwanie znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości, której kształtu nikt nie przewidział. Obecnie wszyscy się zastanawiamy kiedy to się skończy i co ten koniec będzie oznaczał – czy powrót do tego, co było czy uczenie się żyć inaczej. Będzie to zależało od wielu czynników takich jak skuteczność prac naukowców, lekarzy i dyscypliny nas wszystkich w przestrzeganiu nakazów i zakazów. Podobne pytania stawiamy sobie w odniesieniu do szkolnictwa – jakie mogą być scenariusze rozwoju sytuacji w polskich szkołach, które początkowo zostały zamknięte od 12 do 25 marca rozporządzeniem MEN z 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Po ukazaniu się rozporządzenia zmieniającego dnia 20 marca – okres zamknięcia szkół został przedłużony do 10 kwietnia 2020 r. Eksperci analizują nowe przepisy i obowiązki!

Więcej informacji
Product Name Placówki oświatowe w czasie pandemii koronawirusa - zagadnienia związane z kształceniem i bezpieczeństwem
Symbol 1BA0154
Data wydania 27 mar 2020
Opis hasłowy Dyrektor szkoły, kształcenie na odległość, ocenianie uczniów, epidemia, pandemia koronawirusa, praca zdalna, bhp w oświacie
Korzyści dla Ciebie

Z książki dowiesz się m.in.:

  • Cztery scenariusze zajęć, egzaminów i zakończenia roku szkolnego
  • Kształcenie na odległość – nowe wyzwania i obowiązki
  • Ocenianie i egzaminowanie uczniów
  • Prowadzenie zajęć on-line – pomocne materiały
Grupa docelowa Dyrektorzy szkół, osoba zarządzająca placówką, nauczyciele
Format A5
Liczba stron 19
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Agata Jastrzębska
Autor Małgorzata Celuch