Placówki oświatowe w czasie pandemii koronawirusa - zagadnienia gospodarcze

  • Ebook
  • Nowość
29,00 zł

W publikacji „Placówka oświatowa w czasie pandemii koronawirusa. Zagadnienia gospodarcze” poruszamy m.in. zagadnienia: - Rekomendacje i rozwiązania dotyczące kwestii gospodarczych w jednostce oświatowej; -Zarządzanie pracownikami administracji i  obsługi w obliczu epidemii; -Rozwiązania dotyczące pracy zdalnej; -Procedury bezpieczeństwa przyjęte w szkole ograniczające ryzyko zakażenia koronawirusem; -Praktyczne rozwiązania postępowania przy realizacji zamówień. Polecam praktyczne wytyczne, wzory, procedury.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Każda epidemia, każde nieoczekiwane zdarzenie, katastrofa, siła wyższa na globalną skalę powoduje poważne zmiany w normalnym funkcjonowaniu państw, organizacji międzynarodowych, relacjach handlowych i gospodarczych na poziomie światowym, kontynentalnym, krajowym oraz lokalnym. Po fazie szoku, zaskoczenia nadchodzi pora do pracy u podstaw. Co to oznacza w praktyce? Oznacza to, że każdy dzień nie jest podobny do poprzedniego. To, co jeszcze wczoraj funkcjonowało i wydawało się remedium na problemy - jutro wymaga od nas innowacyjnego myślenia, nieszablonowego podejścia do wyzwań natury organizacyjnej, pracy, bezpieczeństwa pracowników, pracodawców, organizacji życia gospodarczego, prawnego itd. na każdym poziomie i w każdej dziedzinie życia. Zapraszam do lektury bardzo ważnego materiału - ekspert analizuje sytuację w placówkach oświatowych od strony gospodarczej, mi.n.: zasady pracy zdalnej, procedury bezpieczeństwa, zarządzanie pracownikami administracji w okresie pandemii. Przedstawiamy kompendium wiedzy: COVID-19 (SARS-CoV-2)- jego wpływ na funkcjonowanie placówki oświatowej.

Więcej informacji
Product Name Placówki oświatowe w czasie pandemii koronawirusa - zagadnienia gospodarcze
Symbol 1BA0155
Data wydania 27 mar 2020
Opis hasłowy Dyrektor szkoły, regulaminy szkolne, procedury szkolne, epidemia, pandemia koronawirusa, praca zdalna, bhp w oświacie
Korzyści dla Ciebie

Z książki dowiesz się m.in.:

  • Rekomendacje i rozwiązania dotyczące kwestii gospodarczych w jednostce oświatowej
  • Zarządzanie pracownikami administracji i obsługi w obliczu epidemii
  • Rozwiązania dotyczące pracy zdalnej
  • Procedury bezpieczeństwa przyjęte w szkole ograniczające ryzyko zakażenia koronawirusem
  • Praktyczne rozwiązania postępowania przy realizacji zamówień
Grupa docelowa Dyrektorzy szkół, osoba zarządzająca placówką, nauczyciele
Format A5
Liczba stron 18
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Agata Jastrzębska
Autor Paweł Krzyżanowski