Pakiet: Zatrudnianie nowego kierowcy w firmie 2019 + CD i 2 plakaty

95,00 zł

Pakiet: Zatrudnianie nowego kierowcy w firmie z płytą CD + 2 plakaty na temat kadr w transporcie. Kompleksowa wiedza dla wszystkich zatrudniających kierowców oraz przygotowujących ich do pracy. W zestawie również ilustrowany PODRĘCZNIK dla nowego kierowcy – kompleksowa wiedza o przepisach i wymogach obowiązujących kierowcę. Uniknij kar i negatywnych skutków kontroli zarówno w firmie jak i na drodze!

 

Dostępność: W magazynie Realizacja: 24h (dni robocze) + czas dostawy zamówienia

Zamów: 22 518 28 27

Pakiet: Zatrudnianie nowego kierowcy wraz z płytą CD i 2 plakatami na temat kadr w transporcie. 

Pakiet porusza najważniejsze aspekty związane z zawieraniem umów z kierowcami, kierowaniem osób zatrudnianych na stanowisku kierowcy na badania lekarskie i psychologiczne, rozliczaniem należności za czas podróży służbowych, ograniczeniami w zakresie czasu pracy, systemami czasu pracy i prowadzeniem ewidencji oraz dokumentacją kierowcy. Należy pamiętać, że z przyjęciem do pracy takich osób wiążą się szczególne wymogi. Dotyczą one przede wszystkim obowiązków w zakresie kierowania na badania i szkolenia, jak również prowadzenia dodatkowej dokumentacji.

W pakiecie również ilustrowany PODRĘCZNIK dla nowego kierowcy, który pozwala przygotować się nowemu kierowcy do pracy – kompleksowa wiedza o przepisach i wymogach obowiązujących kierowcę samochodu ciężarowego.

Dodatkiem jest płyta CD z wzorami najważniejszych dokumentów, a także 2 plakaty: Dokumentacja kadrowa w firmie transportowej po 1 stycznia 2019r., oraz Kwalifikacja wstępna kierowcy.

Więcej informacji
Product Name Pakiet: Zatrudnianie nowego kierowcy w firmie 2019 + CD i 2 plakaty
ISBN 978-83-269-7985-9
Data wydania 31 maj 2019
Symbol ZOZ0013
Opis hasłowy Czas pracy kierowców, Zatrudnianie kierowców, Nowy kierowca, dokumentacja transportowa, kadry w transporcie
Korzyści dla Ciebie
  • Sprawdzisz, czy w prawidłowy sposób zawierasz umowy z kierowcami;
  • Upewnisz się, jakie czekają Cię dodatkowe obowiązki związane z ich zatrudnianiem;
  • Poznasz rozwiązania trudnych sytuacji pojawiących się w praktyce;
  • Pomożesz nowemu kierowcy przygotować się do pracy.
Grupa docelowa Przewoźnicy, właściciele firm transportowych, zarządzający transportem, kadry
Format B5
Liczba stron 244
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Karolina Kowalska
Autor Praca zbiorowa