Pakiet: Kompendium BHP tom 1 i tom 2 - poradnik dla służby bhp i pracodawców + płyty CD z wzorami dokumentów

  • Nowość
Cena promocyjna 289,00 zł Regular Price 338,00 zł

Publikacje prezentują najważniejsze aspekty dotyczace bezpieczeństwa i higieny pracy w oparciu o obowiązujące przepisy, dokumenty, wskazówki niezbędne w codziennej pracy służby bhp. Książki poruszają takie zagadnienia jak: szkolenia bhp, służba bhp, wypadki przy pracy, ocena ryzyka zawodowego, pierwsza pomoc, ochrona przeciwpożarowa.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Pakiet Kompendium bhp to zestaw dwóch swojego rodzaju podręczników dla służby bhp i pracodawców oraz wszystkich osób zajmujących się problematyką bhp. Poruszają problematykę odpowiedzialności za przestępstwo narażenia pracownika na utratę życia lub ciężki uszczerbek na zdrowiu. Dotykają zagadnień szczególnej ochrony pracy kobiet oraz pracowników młodocianych. Stanowią źródło informacji na temat właściwego doboru środków ochrony indywidualnej. Zwracają uwagę na współczesne zagrożenia na stanowiskach pracy – mobbing i stres. Zawierają wskazówki odnoszące się do metodyki szkoleń oraz kształtowania właściwych postaw i zachowań w zakresie bhp. Omawiają szczegółowo tematykę ochrony przeciwpożarowej w firmach. Odpowiadają m.in. na pytania, kiedy mamy doczynienia z wypadkiem przy pracy, a kiedy z wypadkiem w drodze do/z pracy? Które szkolenie może być przeprowadzone w formie e-learningu?

Więcej informacji
Product Name Pakiet: Kompendium BHP tom 1 i tom 2 - poradnik dla służby bhp i pracodawców + płyty CD z wzorami dokumentów
Data wydania 16 mar 2020
Symbol ZOH0010
Opis hasłowy pakiet, pakiet kompendium, pakiet kompendium bhp, kompendium, kompendium bhp
Korzyści dla Ciebie
  • Informacje z zakresu praw i obowiązków pracodawców i pracowników w jednym miejscu.
  • Wzory dokumentów z zakresu bhp.
  • Listy kontrolne pozwalające ocenić i zapewnić właściwe warunki pracy oraz przygotować się do oceny ryzyka zawodowego na danym stanowisku pracy.
  • Wskazówki w zakresie szkoleń bhp.
  • Informacje dotyczące zadań służby bhp oraz roli jej pracowników.
  • Zdjęcia i schematy oraz opisy procedur udzielania pierwszej pomocy.
  • Oszczędzasz 49 zł kupując Kompendium w pakiecie.
Grupa docelowa służba bhp, pracodawcy, inspektor bhp
Format B5
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Rafał Kępka
Autor Praca zbiorowa