Orzecznictwo w zamówieniach publicznych

149,90 zł

„Orzecznictwo w zamówieniach publicznych” to kompendium, w którym klarownie i w oparciu o najnowsze orzecznictwo przedstawione zostały kluczowe w zamówieniach publicznych zagadnienia. Jest to zbiór praktycznej wiedzy, którą eksperci opracowali w oparciu o stanowiska organów orzekających (m.in. Krajowej Izby Odwoławczej, Sądu Najwyższego, Trybunału Sprawiedliwości UE).

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Książka „Orzecznictwo w zamówieniach publicznych” to interpretacje najważniejszych stanowisk organów orzekających w zamówieniach publicznych. Publikacja zawiera wnioski dla wykonawców i zamawiających płynące z orzeczeń odnoszących się do aktualnych przepisów Prawa zamówień publicznych, a wydawanych przez: - Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, - Sąd Najwyższy, - Naczelny Sąd Administracyjny,- wojewódzkie sądy administracyjne, - sądy okręgowe, - Krajową Izbę Odwoławczą,- Główną Komisję Orzekającą.Książka zawiera 22 zagadnienia, z którymi na co dzień mierzą się zarówno wykonawcy, jak i zamawiający. Przy każdym zagadnieniu znajdują się:- kontekst prawny- tezy do najważniejszych orzeczeń,- praktyczny komentarz ekspercki z rekomendacjami, wskazówkami i przykładami- omówienie najważniejszych aspektów praktycznych powiązanych z danym zagadnieniem (w postaci rozwiązań prawdziwych sytuacji z życia uczestników postępowań o zamówienie publiczne).Opracowanie pod red. Agaty Hryc-Ląd, redaktor naczelnej magazynu „Zamówienia publiczne w orzecznictwie”.

Więcej informacji
Nazwa produktu Orzecznictwo w zamówieniach publicznych
ISBN 978-83-269-7564-6
Data wydania 10 lip 2018
Symbol UOX0073
Opis hasłowy Prawo zamówień publicznych, orzeczenia zamówienia publiczne, orzeczenia krajowej izby odwoławczej, orzecznictwo dla wykonawców i zamawiających, wadium w zamówieniach publicznych, warunki udziału w postępowaniu o zamówienie publiczne
Grupa docelowa menedżer ds. zamówień publicznych, urzędnicy, specjaliści ds. zamówień publicznych
Format B5
Liczba stron 308
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Rafał Duluk
Autor Praca zbiorowa pod re. Agaty Hryc-Ląd
  • Dowiesz się, jakie wnioski powinieneś wyciągnąć z aktualnej linii orzeczniczej KIO, aby skuteczniej prowadzić postępowania o zamówienie publiczne.
  • Poznasz gotowe do zastosowania wskazówki i porady, które przygotowali eksperci w oparciu o najnowsze orzeczenia z zakresu Prawa zamówień publicznych.
  • Stosując się do zamieszczonych w książce wskazówek i rekomendacji postępowania, zyskasz gwarancję bezpieczeństwa w swojej codziennej pracy, zmniejszysz ryzyko odwołań i zabezpieczysz się przed karami.