Naturalne metody leczenia – domowe sposoby na dobre zdrowie (E-book)

  • Ebook
14,45 zł

„Naturalne metody leczenia – domowe sposoby na dobre zdrowie" to poradnik pełen wskazówek na temat stosowania ziół, akupunktury, medytacji i innych naturalnych metod leczenia. Dowiesz się z niego, jak sobie pomóc, gdy dokucza ci reumatyzm, alergia, żylaki, podrażnienia skóry, ból pleców, kontuzje lub przeziębienia.

Dostępność: W magazynie
Przeczytaj fragment
plik PDF do pobrania

"Naturalne metody leczenia – domowe sposoby na dobre zdrowie" to doskonały poradnik pełen zaskakujących wskazówek na temat stosowania ziół, akupunktury, masaży i innych prostych metod poprawiających zdrowie. Dzięki tym unikalnym radom, sprawdzonym przez lekarzy i pacjentów, w krótkim czasie poprawisz kondycję swojego organizmu. Dowiesz się, jakie zioła warto stosować na stłuczenia, żylaki, reumatyzm czy przeziębienia. Przeczytasz, jak przygotowywać proste herbatki i kompresy z ziół. Odkryjesz, jak można złagodzić alergię, jak pokonać ból bez leków i na co może pomóc akupunktura.

Więcej informacji
Nazwa produktu Naturalne metody leczenia – domowe sposoby na dobre zdrowie (E-book)
Symbol 1WL0003
ISBN 978-83-269-3286-1
Data wydania 01.07.2014
Opis hasłowy Naturalne metody leczenia, ziołolecznictwo, domowe sposoby na zdrowie, domowe sposoby na przeziębienie, reumatyzm, alergię
Korzyści dla Ciebie
  • lepsze zdrowie,
  • lepsza kondycja,
  • zwiększona odporność,
  • promienny wygląd,
  • dobre samopoczucie.
Grupa docelowa osoby dbające o zdrowie, osoby szukające naturalnych metod leczenia, osoby stosujace ziołolecznictwo
Format A4
Liczba stron 25
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Alina Sulgostowska
Autor praca zbiorowa