Najważniejsze aspekty elektronizacji zamówień publicznych (książka + CD)

49,90 zł

Orzecznictwo jest niezwykle istotnym elementem systemu zamówień publicznych. Kształtuje interpretacje często zawiłych regulacji prawnych, zwiększając pewność uczestników postępowania o zamówienie publiczne. Sprawdź, jakie praktyczne wnioski płyną z orzecznictwa w zakresie elektronizacji zamówień publicznych.

Dostępność: W magazynie Realizacja: 24h (dni robocze) + czas dostawy zamówienia

Zamów: 22 518 28 27

Orzecznictwo kształtuje interpretacje zawiłych regulacji Pzp, zwiększając pewność uczestników postępowania o zamówienie publiczne.

W przypadku nowych zagadnień pełni rolę szczególną. Wyznacza bowiem trendy, które natychmiastowo rejestrowane są przez setki, niejednokrotnie zagubionych, podmiotów zamawiających i wykonawczych.

Nie inaczej dzieje się w przypadku elektronizacji zamówień publicznych. Publikacja ma na celu dokonanie przeglądu orzecznictwa właściwego elektronicznym zamówieniom publicznym, a tym samym ułatwienie poruszania się po tej materii Czytelnikom. Dotyka również kwestii kształtowania się linii orzeczniczej, bowiem w przypadku elektronizacji kilkukrotnie mieliśmy już do czynienia ze zwrotem stanowiska organów o 180 stopni.

Dodatkowo, do książki dołączyliśmy płytę z dostosowanym do obowiązku elektronizacji wzorem specyfikacji istotnych warunków zamówienia!

Więcej informacji
Product Name Najważniejsze aspekty elektronizacji zamówień publicznych (książka + CD)
ISBN 978-83-269-8536-2
Data wydania 9 paź 2019
Symbol ZOX0009
Opis hasłowy Elektronizacja zamówień publicznych; elektronizacja orzecznictwo KIO; wnioski z orzecznictwa KIO; elektronizacja zamówień publicznych orzeczenia; siwz po elektronizacji; siwz zgodna z elektronizacją; obowiązek elektronizacji w siwz specyfikacji istotnych
Korzyści dla Ciebie

Dzięki poradom znajdującym się w publikacji:

  • będziesz wiedział, jakie praktyczne wnioski płyną dla Ciebie z orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej w zakresie elektronizacji postępowań;
  • zyskasz pewność, jak postępować w sytuacjach niestandardowych i unikniesz błędów, które grożą wstrzymaniem Twoich postępowań lub wykluczeniem Cię z przetargów;
  • zwiększysz komfort pracy, ponieważ otrzymasz zgodny z aktualnymi przepisami i obowiązkiem elektronizacji wzór specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Grupa docelowa Specjaliści ds. zamówień publicznych; specjlaliści ds. przetargów; właściciele
Format B5
Liczba stron 92
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Rafał Duluk
Autor Andrzela Gawrońska-Baran, Agata Smerd, Rafał Baczewski, Krzysztof Hodt, Karol Jaworski