Najlepsze wykresy do prezentacji biznesowych

Cena promocyjna 23,10 zł Regular Price 59,00 zł

Książka przedstawia praktyczne sposoby wykorzystania Excela do przygotowania przydatnych rodzajów wykresów: bąbelkowego, schodkowego, a także jak dodać pomocniczą oś do wykresu. Wykresy kombinowane, miniwykresy oraz wykresy dynamiczne stanowią również istotny element treści. Porady prowadzą Czytelnika krok po kroku przez samodzielne wykonanie poszczególnych typów wykresów.

Dostępność: W magazynie Realizacja: 24h (dni robocze) + czas dostawy zamówienia

Książka prowadzi Czytelnika przez wykonywanie mniej standardowych wykresów w Excelu oraz radzenie sobie z zaprezentowaniem nietypowych danych. Porady zostały przygotowane przejrzyście i zrozumiale. Autorzy podpowiadają jak stworzyć nieszablonowe diagramy, wyjaśniają, kiedy mogą przydać się miniwykresy oraz jak poradzić sobie z czytelną prezentacją dużej ilości danych. Wykresy często służą do zaprezentowania rozkładu danych z danego zakresu (grupy produktów, wybranego okresu). W takich sytuacjach istotną rolę pełni oś wykresu. Podpowiadamy jak ją stworzyć w Excelu.
Książka wprowadza Czytelnika również w zagadnienia związane z prezentacją informacji zebranych w ankietach czy innych badaniach marketingowych. Do przedstawienia tego typu danych idealnie nadają się wykresy bąbelkowe, dzięki którym można zwizualizować zmienność trzech (a nawet czterech) danych jednocześnie. Do książki warto zajrzeć również, jeśli Czytelnik potrzebuje zaprezentować w profesjonalny sposób zmiany w sprzedaży. Jeden z rozdziałów wyjaśnia, jak przygotować przydatny w takiej sytuacji wykres schodkowy.

Więcej informacji
Nazwa produktu Najlepsze wykresy do prezentacji biznesowych
ISBN 978–83–269–3242-7
Data wydania 04.07.2014
Symbol UOR0008
Opis hasłowy wykresy, raportowanie, wykresy w Excelu, wykres schodkowy, wykresy dynamiczne, wykres bąbelkowy, diagramy, miniwykresy
Korzyści dla Ciebie

Dzięki książce:

  • nauczysz się przygotowywać wykresy bąbelkowy, schodkowy, dynamiczny, miniwykresy,
  • prezentacje obrazowane wykresami przygotujesz sprawniej, a rezultat Twoje pracy będzie efektowny i czytelny.
Strona produktowa N/D
Grupa docelowa Menedżerowie, księgowi, handlowcy, analitycy, asystenci zarządu
Format A5
Liczba stron 100
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Monika Kijok
Autor praca zbiorowa