Można sformułować umowę tak, by wypowiedzenie warunków pracy było konieczne tylko wyjątkowo (E-book)

  • Ebook
31,40 zł

Na pytania pracodawców dotyczące zmiany obowiązujących pracownika warunków pracy i płacy odpowiada sędzia Rafał Krawczyk z Sądu Okręgowego w Toruniu. Warto wiedzieć, jak sformułować umowę o pracę, by ewentualna zmiana warunków zatrudnienia była konieczna wyjątkowo.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Każdy z pracodawców prędzej lub później staje przed koniecznością przesunięcia do innej pracy już zatrudnionych pracowników. Czasem wymaga to wypowiedzenia warunków pracy, co może skończyć się w skrajnych przypadkach odejściem pracownika albo koniecznością wypłaty odszkodowania, gdy firma popełni błędy, dokonując wypowiedzenia. Można jednak tak ukształtować umowy o pracę i korzystać z ułatwień, które daje Kodeks pracy, aby wypowiedzenie zmieniające okazało się potrzebne tylko wyjątkowo. Na pytania pracodawców w tym zakresie odpowiada sędzia Rafał Krawczyk z Sądu Okręgowego w Toruniu.

Więcej informacji
Product Name Można sformułować umowę tak, by wypowiedzenie warunków pracy było konieczne tylko wyjątkowo (E-book)
Symbol 1BC0046
ISBN 978-83-269-4271-6
Data wydania 1 paź 2015
Opis hasłowy wypowiedzenie zmieniające, wypowiedzenie warunków pracy i płacy, umowy o pracę, powierzenie innej pracy, zmiana warunków umowy, przeniesienie na inne stanowisko, warunki zatrudnienia
Grupa docelowa specjaliści ds. kadr i płac, pracodawcy, właściciele
Liczba stron 10
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Agnieszka Konopacka-Kuramochi
Autor Rafał Krawczyk