Modernizacja instalacji elektrycznych w budownictwie jedno- i wielorodzinnym (E-book)

  • Ebook
16,99 zł

Czy trzeba modernizować stare instalacje elektryczne? Odpowiedź na tak postawione pytanie może być tylko jedna: KONIECZNIE! Stare instalacje elektryczne w budynkach, także mieszkalnych, to problem złożony i skomplikowany, dlatego modernizacja takich instalacji wymaga znajomości norm i praktycznej wiedzy.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

W publikacji znajdziesz praktyczne porady dotyczące doraźnych oraz kompleksowych modernizacji instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym. W czytelnych tabelach zamieszczone są sugerowane i zgodne z przepisami sposoby wykonania instalacji w określonych pomieszczeniach, podstawowe pojęcia wg interpretacji GINB, a także ważniejsze przepisy i normy dotyczące instalacji elektrycznych. Ponadto poradnik  zawiera wskazówki do oceny istniejącego stanu instalacji, wykaz dokumentów oraz formalności niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia modernizacji. Z publikacji dowiesz się m.in.: • jakie przepisy i normy są przydatne przy modernizacji instalacji elektrycznych, • jak przeprowadzać doraźne oraz kompleksowe modernizacje instalacji, • jakie są zasady wykonania połączeń wyrównawczych oraz przyłączania przewodu PEN do gniazd wtyczkowych w obwodach dwuprzewodowych.

Więcej informacji
Product Name Modernizacja instalacji elektrycznych w budownictwie jedno- i wielorodzinnym (E-book)
Symbol 1BN0005
ISBN 978-83-269-2125-4
Data wydania 14 mar 2013
Korzyści dla Ciebie

Dowiesz się jak przeprowadzać doraźne oraz kompleksowe modernizacje instalacji - przeczytasz o normach i przepisach obowiązujących podczas remontów i modernizacji instalacji - zdobędziesz pewność co do poprawności i bezpieczeństwa wykonanych instalacji - usyskasz zgodność z wymogami - wykonania połączeń wyrównawczych oraz przyłączania przewodu PEN do gniazd wtyczkowych w obwodach dwuprzewodowych

Grupa docelowa elektrycy, instalatorzy, projektanci instalacji
Format A4
Liczba stron 42
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Autor Janusz Strzyżewski