Logopedia w edukacji wczesnoszkolnej. Zeszyt ćwiczeń. Terapia dzieci jąkających się, logopedia artystyczna

  • Nowość
49,90 zł

Publikacja „Logopedia w edukacji wczesnoszkolnej. Zeszyt ćwiczeń. Terapia dzieci jąkających się, logopedia artystyczna” to praktyczne narzędzie do pracy z dziećmi. Zapraszamy do wykorzystania zeszytu ćwiczeń – praktycznej pomocy w pracy każdego logopedy. Zeszyt przydatny będzie też rodzicom, do samodzielnej pracy w domu – po wcześniejszych wskazówkach i wytycznych specjalisty. Zeszyt podzielony jest na 2 części, ze względu na 2 różne zaburzenia: CZĘŚĆ I. Terapia dzieci jąkających się. CZĘŚĆ II. Logopedia artystyczna.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Liczba jąkających się osób stale przybywa. Przyczyny jąkania nie są do końca poznane. Może należy winić coraz szybsze tempo życia? Zmienny system wychowawczy? W Polsce jąka się ponad 400 tysięcy osób, a na świecie około 45 milionów dorosłych i 180 milionów dzieci. Z definicji oraz z zakresu funkcji mowy możemy wnioskować, że mowa jest elementem edukacyjnym, a przyswajanie języka może być rozumiane jako pewnego rodzaju edukacja, która ma nam zapewnić prawidłowy kontakt ze światem. Druga część broszury dotyczy logopedii artystycznej. Wraz z rozwojem cywilizacji przybywa zawodów wymagających umiejętnego posługiwania się głosem i mową w celu przekazywania informacji. Zajęciami z logopedii artystycznej interesują się nie tylko aktorzy, piosenkarze czy dziennikarze, ale również trenerzy biznesu, prawnicy, wykładowcy, księża. Warsztaty z prawidłowej emisji oraz sposobów bezpiecznego wykorzystywania głosu są organizowane dla takich grup zawodowych jak nauczyciele, przewodnicy miejscy czy pracownicy infolinii. Oddajemy w Państwa ręce zeszyt, który jest gotowym narzędziem do pracy – zawiera różnorodne, atrakcyjne ćwiczenia z każdej z wymienionej tematyki. Publikacja wyposaży logopedę w wiele praktycznych, szczegółowo opracowanych ćwiczeń.

Więcej informacji
Product Name Logopedia w edukacji wczesnoszkolnej. Zeszyt ćwiczeń. Terapia dzieci jąkających się, logopedia artystyczna
ISBN 978-83-269-9119-6
Data wydania 1 cze 2020
Symbol UOO0222
Opis hasłowy Logopeda, zajęcia logopedyczne, jąkanie, terapia logopedyczna, logopedia artystyczna, karty pracy
Korzyści dla Ciebie

Z książki dowiesz się m.in.: CZĘŚĆ I. Terapia dzieci jąkających się – jak pracować z dzieckiem jąkającym się; przykładowe ćwiczenie i metody pracy z dziećmi; zbiór przydatnych narzędzi; zabawy i ćwiczenia do pracy z dziećmi. CZĘŚĆ II. Logopedia artystyczna – jak trenować i ćwiczyć głos; praktyczne ćwiczenia i zabawy; trening mówienia i płynnego czytania.

Grupa docelowa Logopeda, rodzic
Format A4
Liczba stron 80
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Paulina Stanek
Autor Katarzyna Skoniecka, Agnieszka Siwińska