Logopedia w edukacji wczesnoszkolnej. Zeszyt ćwiczeń. Autyzm, niepełnosprawność w stopniu lekkim, opóźniony rozwój mowy (e-book)

  • Nowość
  • Ebook
49,90 zł

Publikacja „Logopedia w edukacji wczesnoszkolnej. Zeszyt ćwiczeń” to praktyczne narzędzie do pracy z dziećmi. Zapraszamy do wykorzystania zeszytu ćwiczeń – praktycznej pomocy w pracy każdego logopedy. Zeszyt przydatny będzie też rodzicom do samodzielnej pracy w domu – po wcześniejszych wskazówkach i wytycznych specjalisty. Zeszyt podzielony jest na 3 części, ze względu na 3 różne zaburzenia: CZĘŚĆ I. Ćwiczenia dla dzieci z autyzmem; CZĘŚĆ II. Terapia dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim; CZĘŚĆ III. Praca z dzieckiem z opóźnionym rozwojem mowy. Każda z tych części składa się z kolei z 10–14 kart pracy, o różnym stopniu trudności. Dzięki temu dostajecie Państwo w swoje ręce praktyczną, narzędziową pomoc w codziennej pracy.

Dostępność: W magazynie
Fragment do pobrania
plik PDF

Zamów: 22 518 28 27

Niezwykle ważnym zadaniem logopedy jest właściwe zdiagnozowanie dziecka oraz dopasowanie pracy do jego potrzeb i możliwości. Ćwiczenia powinny być odpowiednio uporządkowane, zróżnicowane ze względu na stopień trudności oraz ciekawe graficznie, by wspólne zabawy sprawiały dziecku przyjemność, a poprawnie wykonane zadanie – satysfakcję. Obraz zaburzenia u każdego dziecka będzie zupełnie inny.  Bardzo istotna jest tutaj szczegółowa analiza oraz rozróżnienie ćwiczeń dla poszczególnych grup dzieci. Zapraszam do wykorzystania zeszytu ćwiczeń – praktycznej pomocy w pracy każdego logopedy. Zeszyt przydatny będzie też rodzicom, do samodzielnej pracy w domu – po wcześniejszych wskazówkach i wytycznych specjalisty.

Więcej informacji
Product Name Logopedia w edukacji wczesnoszkolnej. Zeszyt ćwiczeń. Autyzm, niepełnosprawność w stopniu lekkim, opóźniony rozwój mowy (e-book)
Symbol 3OO0220
ISBN 978-83-269-9117-2
Data wydania 27 kwi 2020
Opis hasłowy Logopeda, zajęcia logopedyczne, autyzm, niepełnosprawność, karty pracy
Korzyści dla Ciebie

Z książki dowiesz się m.in.:

  • jak pracować z dziećmi z autyzmem i jakie zadania są dla nich odpowiednie
  • jak pracować z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim
  • jak pracować z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy
Grupa docelowa Logopeda, rodzic
Format A4
Liczba stron 104
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Paulina Stanek
Autor Justyna Cabała, Barbara Pietrzak-Szymańska, Małgorzata Wielądek, Sylwia Sienkiewicz, Aleksandra Sienniak