Koronawirus: Sprawdź, z jakich ulg w spłacie VAT już dziś możesz skorzystać (e-book)

  • Ebook
  • Nowość
9,90 zł

Umorzenie zaległości podatkowych, odroczenie terminu płatności podatku, rozłożenie zapłaty podatku lub zaległości podatkowej na raty – to niektóre z ulg podatkowych, z których Twoja firma może skorzystać niezależnie od rązwiązań tarcz antykryzysowych. Poznaj szczegóły!

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Obostrzenia związane z szerząca się epidemią koronawirusa spowodowały kłopoty dlawielu przedsiębiorców. Nakazy zamknięcia niektórych sklepów i ograniczenia innychdziałalności oraz zalecane pozostanie/praca w domu, spowodowały szybko narastającestraty także tych przedsiębiorców, którzy formalnie mogą normalnie działać. Mimo tego, iż zostały wprowadzone regulacje „pomocowe” wchodzące w skład pakietów antykryzysowych, podatnicy i płatnicy mogą i powinni korzystać z dotychczas istniejących instytucji, które mogą pomóc przetrwać ten trudny okres. Dotyczą one zarówno VAT, jak i podatków dochodowych.

Więcej informacji
Product Name Koronawirus: Sprawdź, z jakich ulg w spłacie VAT już dziś możesz skorzystać (e-book)
Symbol 1VA0055
ISBN 978–83–269–9146–2
Data wydania 4 maj 2020
Opis hasłowy Ulgi podatkowe, umorzenie zaległości podatkowych, odroczenie terminu płatności podatku, VAT, ulgi w VAT
Korzyści dla Ciebie

Z jakich ulg podatkowych możesz skorzystać w obliczu problemów z płynnością finansową Twojej firmy. Jest ich kilka i dotyczą zarówno VAT, jak i podatków dochodowych.

Grupa docelowa księgowe, biura rachunkowe
Liczba stron 8
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Marta Grabowska-Peda
Autor Mirosław Siwiński