Kontrole PIP, ZUS i US w ochronie zdrowia w 2020 r. Praktyczne porady i wskazówki + płyta CD z wzorami (e-book)

  • Ebook
79,99 zł

Poradnik z CD „Kontrole PIP, ZUS i US w ochronie zdrowia w 2020 r. Praktyczne porady i wskazówki” zawiera najważniejsze porady ekspertów związane z kontrolami inspekcji pracy, ZUS i US, a także wskazówki, jak sprawnie wdrożyć nowe przepisy i zidentyfikować zagrożenia. Materiały podzielone na trzy części: Przygotowanie do kontroli, Przebieg i sposoby kontroli oraz Kary i konsekwencje kontroli a na płycie CD dołączonej do książki znajduje się 20 wzorów dokumentów, które można wykorzystać w postępowaniach kontrolnych.

Dostępność: W magazynie
Fragment
PDF do pobrania

Zamów: 22 518 28 27

 

Działalność lecznicza jest działalnością regulowaną i podlega kontrolom wielu instytucji kontrolnych. Wytyczne kontrolerów mogą pomóc lepiej dostosować się do przepisów, biorąc pod uwagę przede wszystkim kontrole takich instytucji, jak inspekcja pracy, urząd skarbowy czy ZUS. Poradnik „Kontrole PIP, ZUS i US w ochronie zdrowia w 2020 r. Praktyczne porady i wskazówki” zawiera najważniejsze porady ekspertów związane z kontrolami inspekcji pracy, ZUS i US, a także wskazówki, jak sprawnie wdrożyć nowe przepisy i zidentyfikować zagrożenia.

Książka jest podzielona na trzy części: Przygotowanie do kontroli, Przebieg i sposoby kontroli oraz Kary i konsekwencje kontroli. Książka ma także dołączoną płytę CD „Kontrole inspekcji pracy, ZUS i US w ochronie zdrowia w 2020 r. - listy kontrolne i wzory dokumentów” z 20 wzorami dokumentów, które będą pomocne w postępowaniach kontrolnych.

Więcej informacji
Product Name Kontrole PIP, ZUS i US w ochronie zdrowia w 2020 r. Praktyczne porady i wskazówki + płyta CD z wzorami (e-book)
Symbol 3OV0094
ISBN 978-83-269-8941-4
Data wydania 14 lut 2020
Opis hasłowy Kontrole PIP, ZUS, US, podmioty lecznicze, praktyki lekarskie
Korzyści dla Ciebie

Dzięki lekturze książki:

  • wcześniej dostosujesz się do wymogów wynikających z przepisów
  • poznasz swoje prawa i obowiązki
  • będziesz umiał skutecznie skorzystać ze środków odwoławczych i pewnie bronić swoich interesów
  • unikniesz ewentualnych dotkliwych kar nakładanych w toku kontroli
  • otrzymujesz gotowe wzory dokumentów na CD
Grupa docelowa Dyrektor centrum medycznego, kierownik podmiotu leczniczego, właściciel indywidualnej bądź grupowej praktyki lekarskiej
Liczba stron 112
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Alina Sulgostowska
Autor Michał Culepa, Sebastian Kryczka, Marzena Pytlarz, Anna Słowińska, Justyna Suchanowska, Zuzanna Świerc