Kontrola służbowej poczty e-mail – 3 wymagania wobec pracodawcy (E-book)

  • Ebook
24,48 zł

Z publikacji „Kontrola służbowej poczty e-mail – 3 wymagania wobec pracodawcy” Dowiesz się, jakie trzy warunki musisz spełnić jako pracodawca, by prowadzona przez niego kontrola służbowej poczty była zgodna z prawem. Publikacja przybliża też wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, który dał pracodawcy prawo do większej kontroli nad aktywnością pracownika. Wyjaśnia również, jak ten wyrok przełoży się na polskie przepisy.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu z 12 stycznia 2016 r. może zmienić na korzyść pracodawcy dotychczasowe reguły kontrolowania tego, jak pracownik wykorzystuje służbową pocztę elektroniczną. Zgodnie z tym wyrokiem pracodawca ma do tego prawo, jeśli spełni trzy podstawowe warunki. W publikacji „Kontrola służbowej poczty e-mail – 3 wymagania wobec pracodawcy” zostały one szeroko omówione. Dowiesz się dzięki niej w jakim celu możesz skontrolować służbową skrzynkę e-mail swojego pracownika. Publikacja odpowiada również na pytanie, co dokładnie pracodawca może kontrolować – czy wszystkie wiadomości i narzędzia wykorzystywane przez pracownika, czy tylko niektóre z nich. Dowiesz się także, w jakim stopniu monitoring prowadzony przez pracodawcę może ingerować w życie pracownika.

Więcej informacji
Nazwa produktu Kontrola służbowej poczty e-mail – 3 wymagania wobec pracodawcy (E-book)
Symbol 1BK0055
ISBN 978-83-269-5017-9
Data wydania 1 sie 2016
Opis hasłowy ochrona danych osobowych w placówce oświatowej, ochrona danych osobowych w szkole, ochrona danych osobowych w przedszkolu, administrator bezpieczeństwa informacji w szkole, ABI w szkole, ABI w przedszkolu, ochrona danych osobowych uczniów,
Korzyści dla Ciebie

Dzięki publikacji:

  • dowiesz się, czy jako pracodawca możesz kontrolować służbową pocztę e-mail pracowników,
  • przeczytasz o wyroku Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie monitorowania pracowników,
  • dowiesz się, kiedy i w jakim celu możliwe jest kontrolowanie poczty pracowników,
  • sprawdzisz, co dokładnie jako pracodawca możesz kontrolować w działaniach pracowników,
  • otrzymasz podpowiedzi dotyczące tego, w jakim stopniu monitoring prowadzony przez pracodawcę może ingerować w życie pracownika.
Grupa docelowa Administrator Bezpieczeństwa Informacji (ABI), Administrator Danych Osobowych (ADO), Administrator Systemów Informatycznych (ASI), departamenty bezpieczeństwa informacji, dział kadr, HR, księgowość, działy IT, działy baz danych, marketing
Format N/D
Liczba stron 7
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Weronika Wota
Autor Marcin Sarna