Kontrola służbowej poczty e-mail – 3 wymagania wobec pracodawcy (E-book)

  • Ebook
20,90 zł

Z publikacji „Kontrola służbowej poczty e-mail – 3 wymagania wobec pracodawcy” Dowiesz się, jakie trzy warunki musisz spełnić jako pracodawca, by prowadzona przez niego kontrola służbowej poczty była zgodna z prawem. Publikacja przybliża też wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, który dał pracodawcy prawo do większej kontroli nad aktywnością pracownika. Wyjaśnia również, jak ten wyrok przełoży się na polskie przepisy.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu z 12 stycznia 2016 r. może zmienić na korzyść pracodawcy dotychczasowe reguły kontrolowania tego, jak pracownik wykorzystuje służbową pocztę elektroniczną. Zgodnie z tym wyrokiem pracodawca ma do tego prawo, jeśli spełni trzy podstawowe warunki. W publikacji „Kontrola służbowej poczty e-mail – 3 wymagania wobec pracodawcy” zostały one szeroko omówione. Dowiesz się dzięki niej w jakim celu możesz skontrolować służbową skrzynkę e-mail swojego pracownika. Publikacja odpowiada również na pytanie, co dokładnie pracodawca może kontrolować – czy wszystkie wiadomości i narzędzia wykorzystywane przez pracownika, czy tylko niektóre z nich. Dowiesz się także, w jakim stopniu monitoring prowadzony przez pracodawcę może ingerować w życie pracownika.

Więcej informacji
Product Name Kontrola służbowej poczty e-mail – 3 wymagania wobec pracodawcy (E-book)
Symbol 1BK0055
ISBN 978-83-269-5017-9
Data wydania 1 sie 2016
Opis hasłowy ochrona danych osobowych w placówce oświatowej, ochrona danych osobowych w szkole, ochrona danych osobowych w przedszkolu, administrator bezpieczeństwa informacji w szkole, ABI w szkole, ABI w przedszkolu, ochrona danych osobowych uczniów,
Korzyści dla Ciebie

Dzięki publikacji:

  • dowiesz się, czy jako pracodawca możesz kontrolować służbową pocztę e-mail pracowników,
  • przeczytasz o wyroku Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie monitorowania pracowników,
  • dowiesz się, kiedy i w jakim celu możliwe jest kontrolowanie poczty pracowników,
  • sprawdzisz, co dokładnie jako pracodawca możesz kontrolować w działaniach pracowników,
  • otrzymasz podpowiedzi dotyczące tego, w jakim stopniu monitoring prowadzony przez pracodawcę może ingerować w życie pracownika.
Grupa docelowa Administrator Bezpieczeństwa Informacji (ABI), Administrator Danych Osobowych (ADO), Administrator Systemów Informatycznych (ASI), departamenty bezpieczeństwa informacji, dział kadr, HR, księgowość, działy IT, działy baz danych, marketing
Liczba stron 7
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Weronika Wota
Autor Marcin Sarna