Konkurs w zamówieniach publicznych

49,90 zł

W publikacji „Konkurs w zamówieniach publicznych” znajdziesz wskazówki, jakie czynności powinien podejmować organizator konkursu oraz upoważnione przez niego osoby na poszczególnych jego etapach. Książka niezbędna dla każdego, kto korzysta z zamówień publicznych.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Choć wskazana procedura ma wiele korzyści, zamawiający niechętnie sięgają po to narzędzie. Dzieje się tak dlatego, że brakuje dostatecznie jasnych wytycznych, w jaki sposób dany konkurs należy przeprowadzić. Konkurs bowiem uregulowano w ustawie Pzp w zaledwie 18 artykułach.Nie warto jednak się zrażać i rezygnować z tej metody. W niektórych sytuacjach konkurs jest idealną drogą do uzyskania przez zamawiającego satysfakcjonującego rezultatu – po pierwsze umożliwia on konfrontację twórczych pomysłów dotyczących przedmiotu konkursu, po drugie, pozwala udzielić zamówienie na uszczegółowienie najatrakcyjniejszego pomysłu z zastosowaniem niekonkurencyjnego trybu.Sięgnij po książkę i sprawdź, kiedy opłaca się organizowanie konkursu. Zobacz też, jakie dokumenty należy przygotować, aby skorzystać w sposób efektywny z tej metody (do książki dołączona jest płyta z CD z edytowalnymi wzorami)

Więcej informacji
Product Name Konkurs w zamówieniach publicznych
ISBN 978-83-269-8475-4
Data wydania 6 wrz 2019
Symbol ZOX0008
Opis hasłowy Konkurs w zamówieniach publicznych; zamówienia publiczne konkurs; dokumentacja konkursowa w zamówieniach publicznych; regulamin konkursu zamówienia publiczne; ogłoszenie o konkursie
Korzyści dla Ciebie

Dzięki poradom znajdującym się w publikacji:

będziesz wiedział, z jakich etapów składa się konkurs i jak skutecznie skorzystać z tej metody;

zyskasz pewność, jak postępować z sytuacjach nietypowych, a dzięki wnioskom płynącym z orzecznictwa KIO

dowiesz się np. czy można się odwoływać od rozstrzygnięć konkursowych;

zwiększysz komfort pracy, ponieważ otrzymasz przykładowe wzory umów wraz z wersjami edytowalnymi na CD, które będziesz mógł dostosować do swoich potrzeb.

Grupa docelowa Specjaliści ds. zamówień publicznych; specjlaliści ds. przetargów; właściciele
Format B5
Liczba stron 64
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Rafał Duluk
Autor Katarzyna Bełdowska