Koronawirus - czy wiesz już wszystko?

Kompetencje auditorów wewnętrznych (E-book)

  • Ebook
12,80 zł

Właściwie przeprowadzony audit wewnętrzny w Systemie Zarządzania Jakościąmoże przynieść przedsiębiorstwu szereg namacalnych korzyści. Niniejsza publikacja podpowie Ci, jak wybrać właściwego auditora, który przeprowadzi tę procedurę, jaki powinien być zakres jego wiedzy i umiejętności oraz w jaki sposób dokonywać jego oceny i rozwoju.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Waga auditu wewnętrznego w Systemie Zarządzania Jakością jest nie do przecenienia dla przedsiębiorstwa. Niemniej ważny jest dobór auditorów, mających przeprowadzić ten audit.

 Korzystając ze wskazówek zawartych w tej publikacji wybierzesz najbardziej kompetentnych auditorów.

Więcej informacji
Product Name Kompetencje auditorów wewnętrznych (E-book)
Symbol 1BG0038
ISBN 978-83-269-6333-9
Opis hasłowy Stopień osiągnięcia auditów w głównej mierze zależy od osób, które prowadzą audity: ich przygotowania, konsekwencji w działaniu i umiejętności rozwiązywania konfliktów.
Korzyści dla Ciebie

Dowiesz się: jakie cechy osobowości powinien mieć auditor, jaki powinien być auditor? Jaki powinien być zakres wiedzy i umiejętności audytorów, jak powinna wyglądać ocena i rozwój auditorów wewnętrznych.

Grupa docelowa Pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością; Pełnomocnik ds. jakości; Dyrektor ds. jakości; Kierownik ds. jakości; Specjalista ds. jakości
Format A4
Liczba stron 12
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Mariusz Miętusiewicz
Autor Mirosław Lewandowski

Z tego ebooka dowiesz się:
• Jakie są wytyczne normy?
• W jaki sposób wybierać auditorów?
• Jaki jest system szkolenia?
• Przykładowe szkolenie wstępne auditorów wewnętrznych