Koronawirus - czy wiesz już wszystko?

Kompendium BHP tom 1 - poradnik dla służby bhp i pracodawców + płyta CD z wzorami dokumentów

  • Nowość
169,00 zł

Zagadnienia dotyczące: szkoleń bhp, służby bhp, wypadków przy pracy, oceny ryzyka zawodowego, pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej a także wzory dokumentów bhp.

Dostępność: W magazynie Realizacja: 24h (dni robocze) + czas dostawy zamówienia

Zamów: 22 518 28 27

 

Kompendium bhp to poradnik, który przedstawia najważniejsze aspekty dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy w oparciu o obowiązujące przepisy, dokumenty, wskazówki niezbędne w codziennej pracy służby bhp. Znajdziesz tu m.in. praktyczne przykłady wyjaśniające zastosowanie przepisów dotyczących bhp; orzecznictwo sadów, szczególnie pomoce w procesie postępowania powypadkowego. Przytoczone orzeczenia sądów ułatwiają np. kwalifikację zdarzeń wypadkowych, rozstrzygając m.in. kwestie kiedy mamy doczynienia z wypadkiem przy pracy a kiedy z wypadkiem w drodze do/z pracy. W poradniku znajdziesz też informacje dotyczące szkoleń bhp, np. które szkolenie bhp może być przeprowadzone w formie e-learningu. Publikacja ta stanowi również swojego rodzaju podręcznik dla służby bhp szczególnie w zakresie jej obowiązków. Zawiera również wskazówki odnoszące się do metodyki szkoleń oraz kształtowania właściwych postaw i zachowań w zakresie bhp. W „Kompendium bhp” omawiana jest również szczegółowo tematyka ochrony przeciwpożarowej w firmach.

Więcej informacji
Product Name Kompendium BHP tom 1 - poradnik dla służby bhp i pracodawców + płyta CD z wzorami dokumentów
ISBN 978-83-269-8945-2
Data wydania 16 mar 2020
Symbol ZOH0008
Opis hasłowy bhp, kompendium bhp, podręcznik bhp, służba bhp, pracodawca
Korzyści dla Ciebie
  • Praktyczne wskazówki w zakresie szkoleń bhp, dzięki którym będziesz mieć pewność, że organizowane i przeprowadzone przez Ciebie szkolenia bhp odpowiadają wymaganiom określonym w przepisach.
  • Najważniejsze informacje dotyczące zadań służby bhp oraz roli jej pracowników, które pomogą Ci kształtować Twój wizerunek i autorytet. 
  • Orzecznictwo sądów pomagające właściwie przeprowadzić postępowanie powypadkowe, zakwalifikować wypadek.
  • Pomoc, krok po kroku, w przeprowadzeniu oraz udokumentowaniu oceny ryzyka zawodowego, oraz praktyczna lista kontrolna, która ułatwi sprawdzenie poprawności procedury oceny ryzyka zawodowego.
  • Zdjęcia i schematy oraz opisy procedur udzielania pierwszej pomocy z całą pewnością ułatwią przygotowanie materiałów do omówienie zagadnień z tej tematyki podczas szkoleń bhp. 
  • Bardzo szeroko mówiona tematyka dotyczą ochrony przeciwpożarowej pozwoli na prawidłową realizację obowiązków z tego zakresu w firmach.
Grupa docelowa służba bhp, pracodawcy, inspektor bhp
Format B5
Liczba stron 444
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Rafał Kępka
Autor Praca zbiorowa