Kilka raportów miesięcznych za jednego pracownika (E-book)

16,99 zł

W ebooku „Kilka raportów miesięcznych za jednego pracownika” można znaleźć praktyczne informacje dotyczące tego, w jakich przypadkach za jednego pracownika trzeba przekazać kilka raportów rozliczeniowych. Chodzi o to, aby uniknąć przygotowywania pracochłonnych korekt dokumentów przekazywanych do ZUS.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

W praktyce nierzadkie są sytuacje, gdy jeden pracownik wykazywany jest w dwóch raportach lub nawet w większej liczbie imiennych raportów miesięcznych. Najczęściej taki zestaw składa się z raportu składkowego oraz raportu świadczeniowego. W pierwszym rozliczane są należne składki, w drugim zaś wykazywana jest przerwa w ich opłacaniu z danego tytułu i ewentualnie wypłacone pracownikowi świadczenie albo świadczenia chorobowe. Zdarza się też, że jeden pracownik musi być uwzględniony w kilku raportach tego samego rodzaju. Ważne jest więc, aby znać zasady postępowania w takich przypadkach. W publikacji znajdziesz odpowiedzi na pytania: W jaki sposób wykazać w dokumentach rozliczeniowych pracownika, którego nieobecność w pracy spowodowana chorobą przypada na okres wyczekiwania? Jakie dokumenty przekazać za pracownika, któremu za cały miesiąc wypłacono tylko wynagrodzenie chorobowe?
Więcej informacji
Product Name Kilka raportów miesięcznych za jednego pracownika (E-book)
Symbol 1BC0103
ISBN 978-83-269-4514-4
Data wydania 9 gru 2015
Opis hasłowy dokumenty rozliczeniowe, raporty rozliczeniowe, raporty miesięcznę, raporty składkowe, raporty rozliczeniowe
Korzyści dla Ciebie
Korzyści dla Ciebie: 
- dowiesz się, kiedy za jednego pracownika należy przekazać kilka dokumentów rozliczeniowych tego samego rodzaju
- przeczytasz o tym, jak roliczyć chorobę pracownika przypadającą w okresie wyczekiwania
- zdobędziesz pewność, że Twoje rozliczenia z ZUS w przypadku  przekazywania dokumentów do ZUS są prawidłowe 
- usyskasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące przesyłania do ZUS dokumentów rozliczeniowych.   
Grupa docelowa księgowa
Liczba stron 37
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Marlena Prószyńska
Autor Bogdan Majkowski