Karta Nauczyciela. Komentarz praktyczny - stan prawny Wrzesień 2018

  • Nowość
219,00 zł

W publikacji znajdziemy praktyczne rozwiązania dotyczące zatrudniania, zwalniania, oceny pracy, awansu zawodowego, płac i urlopów nauczycieli. Szczególny nacisk położono na zmiany, które weszły w życie 1 września 2018 r. Autorzy przedstawiają też nowości, nad którymi trwają prace legislacyjne. 

Dostępność: W magazynie Realizacja: 48h od daty wydania + czas dostawy zamówienia

„Karta Nauczyciela. Komentarz praktyczny” to kompleksowe omówienie najważniejszej ustawy dotyczącej oświatowego prawa pracy. Znajdziemy w niej praktyczne wskazówki dotyczące m.in. zatrudniania i zwalniania nauczycieli, oceny pracy, awansu zawodowego, wynagrodzeń i urlopów. W trzecim wydaniu położono nacisk na zmiany w ustawie, które dotyczą awansu zawodowego, oceny pracy nauczycieli i czasu pracy specjalistów, które weszły w życie 1 września 2018 r., a także nawiązuje do planowanych kolejnych nowelizacji.

Więcej informacji
Nazwa produktu Karta Nauczyciela. Komentarz praktyczny - stan prawny Wrzesień 2018
ISBN 978-83-269-7762-6
Data wydania 20.09.2018
Symbol UOO0157
Opis hasłowy Karta Nauczyciela, Nowa Karta Nauczyciela, komentarz
Korzyści dla Ciebie

Praktyczne i kompleksowe omówienie rozwiązań, które powinny być stosowane w codzienności szkolnej; Przystępny język i praktyczne interpretacje przepisów; Bogaty zasób orzecznictwa sądowego; Aktualny stan prawny – szczególny nacisk położony na zmiany w Karcie Nauczyciela, które weszły w życie 1 września 2018 r.

Strona produktowa N/D
Grupa docelowa Dyrektorzy szkół, pracownicy dział i kadr w oświacie i w jednostkach samorządu terytorialnego, prawnicy zajmujący się prawem oświatowym
Format A5
Liczba stron 652
Oprawa twarda
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Paulina Stanek
Autor Dariusz Dwojewski, Michał Kowalski, Patryk Kuzior