Jak zrozumieć i samodzielnie leczyć cukrzycę. Kompendium cukrzyka

  • Bestseller
59,90 zł

W niniejszej publikacji każdy diabetyk z typem II tej choroby znajdzie kompleksowe informacje o przyczynach cukrzycy. Podczas lektury dowie się wszystkiego, co – jako cukrzyk – powinnien sam wiedzieć o swojej dolegliwości, o życiu z cukrzycą i codziennej walce z tą chorobą. 

Dostępność: W magazynie

Idea książki bazuje na trojakim podejściu do zagadnienia choroby. Pierwsza część kompendium pomoże zrozumieć cukrzycę, z drugiej czytelnik dowie się, jakie są metody jej leczenia, a trzecia podpowie, jak samodzielnie, aktywnie i naturalnymi sposobami można wyleczyć swoją chorobę. Po raz pierwszy w sprzedaży znalazła się książka, dzięki której każdy może zrozumieć cukrzycę i wdrożyć plan samoleczenia. Kluczem do sukcesu jest język publikacji - wprowadzony podział na moduły pisane prostym językiem, moduły pisane językiem bardziej fachowym, ale obrazowym i pozbawionym specjalistycznych pojęć, oraz moduły dodatkowe pisane językiem naukowym dla tych, którzy o chorobie wiedzą już bardzo dużo, ale szukają nadal nowych informacji na jej temat, a także chcą rzeczowo rozmawiać ze swoim lekarzem.

Więcej informacji
Nazwa produktu Jak zrozumieć i samodzielnie leczyć cukrzycę. Kompendium cukrzyka
ISBN 978-83-269-6782-5
Data wydania 13.10.2017
Symbol ZQZ0004
Opis hasłowy cukrzyca, weglowodany, poziom cukru we krwi, glikemia, odżywianie, diabetyk, insulinooporność
Korzyści dla Ciebie

Po lekturze tej książki diabetyk będzie mieć kompleksową wiedzę na temat cukrzycy typu II, metod jej leczenia oraz sposobów na aktywną walkę z tą chorobą. Otrzyma również szereg przepisów oraz 7-tygodniowy plan, który pomoże wdrożyć zalecenia autora - lekarza, który wyleczył swoją cukrzycę - w swoje codzienne nawyki.                                                                                                             

Strona produktowa N/D
Grupa docelowa N/D
Format A5
Liczba stron 166
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Szymon Danowski
Autor Dr med. Rainer Limpinsel