Jak założyć i prowadzić firmę transportową – vademecum przedsiębiorcy. 100 wskazówek dla przewoźników rozpoczynających działalność gospodarczą cz. I

  • Przedsprzedaż
99,90 zł

Z I części książki dowiesz się m.in. jak założyć firmę transportową i wykonywać przewozy, w jaki sposób otrzymać zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego, jakie licencje i zezwolenia są wymagane, jak wybrać polisę ubezpieczeniową i odzyskać należności? W książce znajdziesz także odpowiedzi na te i inne pytania. Eksperci w przystępny sposób wytłumaczą Ci, jak przejść przez ten pierwszy etap bezboleśnie.

Data wydania: 2.12.2019

Dostępność: W magazynie Realizacja: 48h od daty wydania + czas dostawy zamówienia

Zamów: 22 518 28 27

Prowadzenie firmy zajmującej się transportem drogowym obwarowane jest wieloma wymogami nie tylko wynikającymi z przepisów polskich, ale i unijnych.

Każdy przewoźnik musi dysponować zezwoleniem na działalność oraz – jeżeli prowadzi niektóre przewozy np. osób lub międzynarodowe – różnego rodzaju licencjami. Aby prowadzić działalność w zakresie transportu drogowego, każdy chętny musi oczywiście w pierwszej kolejności zarejestrować stosowną działalność gospodarczą.

Z I części książki dowiesz się m.in. jak założyć firmę transportową i wykonywać przewozy, w jaki sposób otrzymać zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego, jakie licencje i zezwolenia są wymagane, jak wybrać polisę ubezpieczeniową i odzyskać należności? W książce znajdziesz także odpowiedzi na te i inne pytania.

Eksperci w przystępny sposób wytłumaczą Ci, jak przejść przez ten pierwszy etap bezboleśnie.

Więcej informacji
Product Name Jak założyć i prowadzić firmę transportową – vademecum przedsiębiorcy. 100 wskazówek dla przewoźników rozpoczynających działalność gospodarczą cz. I
ISBN 978-83-269-8756-4
Data wydania 2 gru 2019
Symbol ZOZ0018
Opis hasłowy Przewoźnicy, firmy transportowe, przewozy osób, przewozy rzeczy, przewozy okazjonalne, przewozy krajowe, przewoz międzynarodowe, kontole fimr transportowych, karty kierowców, ustawa o tachografach, manipulacje tachografów
Korzyści dla Ciebie

Dzięki publikacji zyskasz pewność jak założyć i prowadzić zgodnie z przepisami firmę transportową, jakie zyskać licencje i pozwolenia.

Grupa docelowa Przewoźnicy, właściciele firm transportowych, zarządzający transportem
Format B5
Liczba stron 156
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Maria Bobola-Mroziewska
Autor Praca zbiorowa