Jak zaistnieć w mediach – kreowanie wizerunku placówki medycznej. Praktyczne wskazówki z zakresu PR (E-book)

  • Ebook
12,18 zł

Kreowanie pozytywnego wizerunku placówki medycznej w oczach pacjentów, to podstawa gwarantująca sukcesu w zarządzaniu placówką medyczną. Sprawdź, jak zapewnić sukces medialny placówce medycznej? Poznaj praktyczne wskazowki z zakresu PR w ochronie zdrowia

Dostępność: W magazynie

Co należy zrobić, żeby komunikacja z mediami była skuteczna i przyczyniała się do kreowania pozytywnego wizerunku placówki w oczach pacjentów? Na to pytane, z punktu widzenia menedżera, dyrektora i właścicela placówki, rzecznika oraz spacjalisty ds. PR placówek medycznych odpowiada pordnik "Jak zaistnieć w mediach - kreowanie wizerunku placówki medycznej. Poradnik zawiera liczne przykłady z praktyki ilustrowane wypowiedziami menedżerów i dyrektorów ZOZ, jak informować opinię publiczną o sytuacji kryzysowej.

Więcej informacji
Nazwa produktu Jak zaistnieć w mediach – kreowanie wizerunku placówki medycznej. Praktyczne wskazówki z zakresu PR (E-book)
Symbol BBP0804
ISBN 978-83-269-0426-4
Data wydania 05.01.2011
Opis hasłowy Zasady kreowania poztywnego wizerunku placówki medycznej w mediach
Korzyści dla Ciebie

Korzyści dla Ciebie •dowiesz się, jak samodzielnie prowadzić działania PR w placówce medycznej, •zdobędziesz wiedzę na temat zasad kreowania informacji dla mediów, •dowiesz się, jak przygotować plan działań PR w sytuacji kryzysowej, •otrzymasz wskazówki, czym się kierować przy tworzeniu internetowego biura prasowego czy strony internetowej placówki, •uzyskasz podpowiedź, jak współpracować z agencją PR.

Grupa docelowa menedżerowie placówek medycznych, dyrektorzy placówek medycznych, rzecznicy prasowi szpitali/przychodni, specjaliści ds. PR w ochronie zdrowia
Format A5
Liczba stron 24
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Alina Sulgostowska
Autor Aleksandra Ślifirska