Jak uniknąć komornika w firmie (E-book)

  • Ebook
21,25 zł

Praktyczny poradnik dla spółek mających zadłużenie w banku. Doradca bankowy klienta firmowego w prosty sposób wyjaśnia jak można uniknąć klopotów, gdy firma nie ma pieniędzy na spłatę zaciągniętego kredytu. Z naszej publikacji dowiesz się,co nalezy zrobić, by uniknąć wizyty komornika w firmie. 

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Nieterminowe spłaty kredytu lub jego wypowiedzenie nie oznaczają natychmiastowej egzekucji. Dzięki negocjacjom z bankiem można zmienić jego warunki lub podpisać ugodę. Jeśli sytuacja finansowa w firmie znacznie się pogorszy i będzie to mogło spowodować opóźnienia w spłacie kredytu lub wystąpią okoliczności, które zagrożą bieżącej spłacie zobowiązania, należy reagować. Powody nieterminowej obsługi spłaty kredytu mogą być różne – spadek obrotów w firmie, brak nowych zleceń, nieterminowe spływanie środków z faktur czy nagłe zdarzenia losowe. Największym błędem jaki może firma popełnić jest brak reakcji i unikanie kontaktu z bankiem. W takiej sytuacji bowiem do firmy może wejść komornik. Doradca bankowy klienta firmowego w czterech krokach wyjaśnia jak postępować, gdy nie jesteśmy spłacić zaciągniętych zobowiązań finansowych.

Więcej informacji
Product Name Jak uniknąć komornika w firmie (E-book)
Symbol 1BQ0011
ISBN 978-83-269-2456-9
Data wydania 2 sie 2013
Opis hasłowy W czasach kryzysu wiele spółek z o.o. boryka się z problemami finansowymi. Niestety brak spłaty zaciągnietych zobowiązań, może oznaczać wejście do firmy komornika. Co zrobić by uniknąć jego wizyty? Jak prowadzić negocjacje z bankiem? M.in. na te pytania o
Korzyści dla Ciebie

Dowiesz się jak uniknąć komornika w spółce.

  •  Poznasz sposoby zmiany umowy
  •  Będziesz mógł przygotować się do rozmowy z bankiem
  •  Dowiesz się jak wyglądają negocjacje…….
Grupa docelowa prezes, zarząd, radca prawny
Format A4
Liczba stron 11
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Weronika Wota
Autor Adrian Mazur