Jak sprawdzić, do czego pracownik wykorzystuje firmowy komputer? (E-book)

  • Ebook
30,47 zł

Zgodnie ze stanowiskiem GIODO, aby móc kontrolować pracowników, trzeba im najpierw o tym powiedzieć. Dobrze jest więc stworzyć w firmie zasady (procedurę) korzystania ze służbowego sprzętu elektronicznego i mieć dowód zapoznania się z nimi przez pracowników – w postaci podpisanych oświadczeń.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Jedną z form dyscyplinowania pracowników do skupiania uwagi na zadaniach służbowych jest kontrola firmowych komputerów. Istnieje bowiem prawdopodobieństwo, że zatrudniana osoba wykorzystuje udostępniony jej sprzęt elektroniczny nie tylko do wykonywania obowiązków pracowniczych, ale również do celów prywatnych, takich jak odwiedzanie ulubionych portali internetowych czy drukowanie na służbowym papierze osobistych dokumentów. Wszystkie szczegóły znajdziesz w nowym ebooku "Jak sprawdzić, do czego pracownik wykorzystuje firmowy komputer".
Więcej informacji
Product Name Jak sprawdzić, do czego pracownik wykorzystuje firmowy komputer? (E-book)
Symbol 1BC0034
ISBN 978-83-269-3256-4
Data wydania 18 cze 2014
Opis hasłowy firmowy komputer, kontrola pracodawcy, regulamin pracy
Korzyści dla Ciebie
  • dowiesz się, w jaki sposób kontrolować pracownika, którego podejrzewasz, o wykorzystywanie komputera firmowego w celach prywatnych,
  • przeczytasz o tym, jakie zasady wprowadzić, aby uniknąć nieporozumień z pracownikami związanych z wykorzystywaniem firmowych komuterów do celów niezwiązanych z zadaniami służbowymi.
Grupa docelowa kadrowa, księgowa, specjalista ds. płac
Format A5
Liczba stron 22
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Agnieszka Gorczyca
Autor praca zbiorowa